Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lahti – Kuopio, rozgrywany w ramach fińskiej pierwszej ligi, w poniedziałek 14 września 2020 roku. o godzinie 17:30.

Lahti przystępuje do tego meczu po remisie 2:2 na wyjeździe w ostatniej kolejce z Mariehamn.

Goście lepiej wykorzystali swoje szanse w pierwszych pięćdziesięciu pięciu minutach spotkania, kiedy byli w stanie objąć dwubramkowe prowadzenie po golach Kuningasa i Hambo. Nie przeszkodziło to gospodarzom, ponieważ byli w stanie odpowiedzieć tym samym w 61. i 71. minucie i wyrównać wynik. Ogólnie rzecz biorąc, był to mniej więcej wyrównany mecz i obie drużyny mogą być zadowolone z wyniku.

Lahti jest obecnie na 7. miejscu, mając tylko jeden punkt mniej niż Ilves, które zajmuje miejsce gwarantujące awans do grupy mistrzowskiej.

Kuopio od jakiegoś czasu radzi sobie całkiem nieźle, mając serię 4 zwycięskich meczów z rzędu.

W ostatniej kolejce udało im się pokonać Rovaniemi 3:0, grając u siebie. Ten mecz był dość jednostronny, ponieważ gospodarze od samego początku mieli pełną kontrolę. Po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzili 2:0, a wraz z upływem meczu było tylko kwestią czasu, kiedy zdobędą kolejne gole. Udało im się to zrobić w 85. minucie ustalając wynik meczu.

KuPS zajmuje drugie miejsce w tabeli, pięć punktów za HJK, które zajmuje pierwsze miejsce.

Lahti to skuteczny zespół, nie ma co do tego wątpliwości, ale ich skład defensywny jest dość słaby. Bardziej realistyczny scenariusz, przynajmniej w moich oczach, to zwycięstwo gości, ponieważ są lepszym zespołem ze zwycięską serią po swojej stronie i wyglądają zdecydowanie mocniej z tyłu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 września, 17:3021.68 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.