Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Honka – Ilves, rozgrywany w ramach fińskiej pierwszej ligi w środę 9 września 2020 roku, o godzinie 17:30.

Honka negatywnie zaskoczyła wszystkich w ostatniej kolejce Veikkausliigi, kiedy przegrała u siebie 0:1 ze sporo słabszym HIFK.

Stracili bramkę bardzo wcześnie, już w 12. minucie spotkania i pomimo posiadania piłki w pierwszej części, nie udało im się wyrównać. W drugiej połowie gospodarze stworzyli minimalną liczbę okazji i żadna z nich nie była wystarczająco niebezpieczna, więc wynik pozostał niezmieniony do końca meczu.

Honka zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co ich przeciwnicy.

Ilves przystępuje do tego meczu w pozytywnym nastroju, po wygranej w poprzedniej kolejce przeciwko Haka, 0:2 na wyjeździe

Dwa gole, po jednym w każdej części meczu, wystarczyły, by przełamać opór gospodarzy. Mettala zdobył oba gole, w 36. i 52. minucie, zapewniając swojemu zespołowi ważne zwycięstwo w tym starciu.

Ilves jest na 6. miejscu, zajmując również miejsce gwarantujące awans do grupy mistrzowskiej, ale należy zachować ostrożność, ponieważ kilka drużyn może im zagrozić.

Mimo, że w tym meczu gospodarze są faworytami, trudno ich postrzegać jako w roli pewniaków w tym spotkaniu, patrząc na to co pokazali w poprzedniej kolejce. Remis jest z pewnością możliwy w tym przypadku, ale daję niewielką przewagę gościom, ponieważ obecnie wyglądają na bardziej niebezpieczną i kreatywną drużynę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 września, 17:302 (remis=zwrot)1.82
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.