LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz HIFK – HJK Helsinki, rozgrywany w ramach pierwszej ligi fińskiej w czwartek 10 września 2020 roku, o godzinie 17:30.

HIFK pozytywnie zaskoczyło w poprzedniej kolejce Veikkausliigi, kiedy udało im się zanotować wyjazdowe zwycięstwo 0:1, z faworytami Honką.

Byli gorsi od gospodarzy w prawie każdym segmencie meczu, ale byli w stanie efektywniej wykorzystać swoją niewielką liczbę szans. Strzelili jedynego gola w tym starciu w 12. minucie. W drugiej części obie drużyny wyglądały na zbyt pasywne, ponieważ nie przywiązywały zbytniej uwagi do ofensywnej części gry, więc nic dziwnego, że wynik pozostał bez zmian.

HIFK jest obecnie na 5. miejscu, które daje awans do grupy mistrzowskiej, ale kilka drużyn z dolnej części tabeli może im zagrozić.

HJK nadal dominuje w Veikkausliiga, obecnie jest w serii czterech zwycięskich meczów.

W ostatniej kolejce całkowicie zdominowali Mariehamn, grając u siebie. Wszystko było jasne po pierwszych czterdziestu pięciu minutach, kiedy gospodarze prowadzili 4:1. W drugiej części spotkania gospodarze strzelili jeszcze dwa gole i zanotowali bardzo przekonujące zwycięstwo 6:1.

HJK zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając cztery punkty więcej niż ich największy rywal Inter Turku.

Goście wyglądają na zespół, który jest obecnie niedo pokonania w Veikkausliiga. Mają bardzo dobry rytm i jestem prawie pewien, że zespół taki jak HIFK nie może wiele zrobić w tym spotkaniu. HJK powinien to wygrać z łatwością, najprawdopodobniej więcej niż różnicą jednej bramki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 września, 17:3021.65
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *