Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Watford – Middlesbrough, rozgrywany w ramach angielskiej Championship w piątek 11 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Pierrwszy mecz sezonu w Championship, odbędzie się w piątek wieczorem i zostanie rozegrany na Vicarage Road w Watford! Mecz zostanie rozegrany pomiędzy zdegradowanym Watford i Middlesbrough.

To pierwszy mecz w Championship Watforda od jakiegoś czasu, więc oczywiście będzie im ciężko się przystosować, ich skład jest nadal dość silny w pomocy i ataku, jednak dla mnie ich obrona potrzebuje kilku wzmocnień.

To zupełnie inne tempo niż w Premiership i moim zdaniem zajmie to trochę czasu! Watford będzie wielką siłą pod względem ofensywy w tym sezonie, spójrz na ich opcje ataku (Welbeck, Deeney, Glenn Murray, Andre Gray, Pereyra i Deulofeu). Jednak w przypadku niektórych znanych graczy, często nie chcą grać w angielskiej drugiej lidze, uważają, że są lepsi.

Przed sezonem Watford, pokonali Spurs w towarzyskim spotkaniu w zeszłą sobotę 2:1, a obie drużyny grały w mocnych składach.

Middlesbrough od jakiegoś czasu gra w Championship i będzie szukał długo oczekiwanego powrotu do Premier League, menedżer Neil Warnock jest jednym z najlepszych menedżerów na tym poziomie pod względem zdobytych awansów z Championship do Premier League.

Middlesbrough rozegrał mecz pucharowy w zeszły piątek i udało im się awansować po wygraniu z Shrewsbury 4: 3, co nie jest dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę ich mocną wyjściową jedenastkę, również pokazuje ich wady w defensywie.

Myślę, że zobaczymy tutaj kilka bramek i myślę, że może to być wygrana Watford 2 lub 3:1.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 września, 20:4511.94

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.