Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wolfsberger – Salzburg, rozgrywany w ramach austriackiej 1. Bundesligi, w niedzielę 13 września 2020 roku, o godzinie 17:00.

Salzburg
Drużyna Salzburga zdobyła w poprzednim sezonie mistrzostwo kraju.

Pierwsza kolejka nowego sezonu ligi austriackiej.

Wolfsberger w poprzednim sezonie zajął 3 miejsce i wywalczył bezpośredni awans do grup Ligi Europy. Był to udany sezon dla tej drużyny, choć do Mistrza kraju Wolfsberger stracił aż 15 punktów. Mistrzem po raz kolejny został ich dzisiejszy rywal – Salzburg.

W przedsezonowym meczu pucharu Austrii, drużyna wygrała dopiero po dogrywce 5:2, z dużo niżej notowaną drużyną Neusiedl, grającą w lidze regionalnej.

Salzburg jak już wspomniałem zdobył w poprzednim sezonie mistrzostwo kraju deklasując całą resztę stawki, choć po sezonie zasadniczym drużyna Salzburga zajmowała 2 miejsce za LASK Linz.

W rozgrywanym w środku tygodnia meczu pucharu austrii Salzburg rozbił na wyjeździe Bregenz, grający w lidze regionalnej – aż 0:10.

Salzburg będzie chciał wejść w nowy sezon z wygraną, tak aby już na początku rozgrywek, kiedy nie ma jeszcze meczów pucharowych na rozkładzie , wypracować sobie przewagę nad resztą drużyn.

Bez wątpienia Salzburg wygra ten mecz. Wysoką formę pokazał już w meczu o puchar krajowy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 września, 17:0021.56 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.