Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz St. Etienne – Strasbourg, rozgrywany w ramach francuskiej League 1, w sobotę 12 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

St Etienne przystępuje do tego meczu z pozytywnym nastawieniem, ponieważ udało im się zanotować zwycięstwo 2:0 u siebie z Lorient w pierwszej kolejce nowego sezonu.

Posiadali inicjatywę przez całe spotkanie, byli bardziej niebezpieczni pod bramką rywala, a po golu Hamoumą w 19. minucie objęli prowadzenie. W drugiej części meczu Hamouma ponownie strzelił bramkę w 51. minucie, pokazując tego dnia świetną formę.

Biorąc pod uwagę, że był to ich pierwszy mecz w Ligue 1 od rozpoczęcia nowego sezonu, mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Zajmują 9. miejsce w tabeli, z nastawieniem na dobry wynik w tym sezonie, ponieważ byli raczej rozczarowani poprzednim, kiedy zakończyli na 17. miejscu.

Strasburg nie rozpoczął dobrze nowego sezonu, ponosząc dwie porażki w dwóch rozegranych meczach. W ostatniej rundzie przegrali u siebie z Niceą 0:2.

Goście byli w tym przypadku bardziej niebezpieczną drużyną, zwłaszcza w pierwszej części, kiedy mieli pełną kontrolę nad piłką. W 37. minucie Dolberg strzelił z rzutu karnego i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W drugiej części gospodarze starali się być bardziej niebezpieczni, ale bezskutecznie, ponieważ stracili kolejnego gola w 59. miejscu, ponownie za sprawą Dolberga. Gospodarze mieli kilka szans w dalszej części meczu, ale brak skuteczności kosztował ich stratę 3 punktów.

Strasburg zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli.

Rozczarowani poprzednim sezonem gospodarze na pewno będą chceli w pozytywny sposób rozpocząć nowy sezon, co udało im się w pierwszej kolejce i będą chcieli to kontynuować.

To dopiero początek sezonu więc dla bezpieczeństwa można postawić typ ze zwrotem w przypadku remisu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 września, 21:001 (remis=zwrot)1.52

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.