Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Betclic legalny bukmacher, cashback 500zł z kodem: FORVIP500

Wszystko na temat Betclic zakłady bukmacherskie ⚠️ Odbierz cashback 500zł ‼️ oraz bonus powitalny do 1000zł ⚠️ – kod: FORVIP500

Nasza witryna w całości poświęcona jest temu legalnemu bukmacherowi – codzienne aktualizacje sprawią, że nie umknie Twojej uwadze nic co ważne, a związane z Betclic.

Betclic to bukmacher działający w Polsce już od dłuższego czasu, bo od 15 lat. Jednak dopiero teraz, czyli po zmianach w ustawie hazardowej, firma mająca w posiadaniu markę Betclic zdecydowała się na zalegalizowanie swojej działalności w Polsce – po nie długim czasie Minister Finansów, dnia 28 września 2018 roku wydał licencję bukmacherowi, który mógł już w pełni legalnie oferować swoje usługi graczom z naszego kraju. 1 lipca 2019 roku nastąpiło wielkie otwarcie strony internetowej bukmachera – betclic.pl

Bonusy i promocje

Betclic od razu po starcie zaoferował niezwykle atrakcyjne promocje dla nowych graczy z Polski. Jak przystało na tak renomowaną i rozpoznawalną markę, nowi użytkownicy mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych promocji.

Cachback do 500zł

Najwyższy zakład bez ryzyka o wartości 500zł to ewenement na skalę kraju, bowiem żaden inny bukmacher nawet nie zbliżył się w wysokości cashbacku do tego co w swojej ofercie ma Betclic.

Jak odebrać Cashback? Nic prostszego, po prostu obstaw swój pierwszy kupon – możesz nawet nieco zaryzykować, bo jeśli przegrasz bukmacher i tak zwróci Ci całą stawkę! Jest to tak zwany bonus bez ryzyka, czyli promocja którą użytkownicy lubią najbardziej.

100% więcej do pierwszej wpłaty – max. 1000zł

Jakby tego było mało, Betclic przy okazji pierwszej naszej wpłaty na konto gracza podwaja nasz depozyt, aż do kwoty 1000zł. W połączeniu z cashback’iem jest to najlepsza powitalna oferta na rynku bukmacherskim w Polsce.

Regulamin promocji : Z oferty może skorzystać każdy użytkownik, który dokonał pełnej aktywacji konta. Warunkiem obrotu kwoty wpłacanej i kwoty bonusowej, jest ich obrót minimum czterokrotny po kursie całkowitym co najmniej 1.90.

Rejestracja konta gracza

Rejestracja konta w betclic jest niezwykle prosta i nie różni się niczym innym od zakładania kont w innych serwisach internetowych np: takich jak facebook itp.

W pierwszej kolejności wejdź na stronę bukmachera i kliknij w przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony (jak na obrazku poniżej).

Następnie widzisz przed sobą formularz który należy wypełnić w trzech krokach, wpisując:

Krok 1: Imię, nazwisko, data urodzenia, adres email

Krok 2: PESEL, Adres zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość, numer telefonu

Krok 3: Nazwa użytkownika, hasło, pytanie zabezpieczające oraz kod promocyjny

Weryfikacja konta gracza

Warunkiem do skorzystania z bonusów powitalnych w Betclic oraz obstawiania meczów i wypłaty środków na konto jest pełna weryfikacja gracza. Na czym to polega?

Należy wysłać skany dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) na adres email dokumenty@betclic.pl lub wchodząc na swoje konto gracza do działu dokumenty (jak na poniższym obrazku). Tam masz możliwość wgrania skanów dowodu osobistego (dwie strony) lub paszportu (strona ze zdjęciem). Do pełnej weryfikacji potrzebne jest również uzupełnienie numeru konta bankowego.

Weryfikacja konta trwa niezwykle krótko, standardowy czas oczekiwania to kilkanaście minut w dni robocze oraz kilka godzin w pozostałe dni. Gdy już twoje konto pozytywnie przejdzie etap weryfikacji, zostaniesz o tym poinformowany mailowo, oraz na Twoim koncie po zalogowaniu pojawi się taka informacja.

Jak obstawiać w Betclic?

Obstawianie w Betclic jest niezwykle proste i przyjemne. Strona internetowa została tak zbudowana, aby uprościć jak najbardziej to możliwe proces obstawiania meczów u tego bukmachera.

Na stronie głównej widzimy w lewym menu listę dyscyplin oraz wydarzeń sportowych, które mamy możliwość obstawić. Ułatwieniem jest fakt, że na szczycie tej listy są najbardziej popularne wydarzenia, a następnie alfabetycznie ułożone dyscypliny sportowe za wyjątkiem piłki nożnej, tenisa oraz koszykówki które to dyscypliny najchętniej obstawiają gracze więc bukmacher tutaj również ułatwił życie swoim graczom.

Co ważne na stronie głównej mamy przedstawione ciekawe promocje z których możemy aktualnie skorzystać, hity sportowe na dany dzień, a także w prawym menu mamy ciągły podgląd na nasz kupon który chcemy postawić, a także listę już postawionych.