LVBET ADWENT 2021

Zakłady specjalne w LVbet

Sprawdź zakłady specjalne jakie oferuje LVbet dla swoich graczy. Chcesz urozmaicić obstawianie meczów, albo szukasz nowych wyzwań? Sprawdź szeroką ofertę w LVbet na zakłady specjalne.

Bukmacher LVbet posiada bardzo szeroką ofertę spotkań zarówno przedmeczowych jak i na żywo. Do najważniejszych wydarzeń sportowych mamy możliwość obstawienia nawet około 200 różnych rodzajów zakładów – ilość zakładów na dany mecz możemy sprawdzić odszukując pole zaznaczone na poniższym obrazku.

Ilość rodzajów zakładów.
Ilość rodzajów zakładów przypisanych do danego meczu, jest określona liczbą z plusem.

Po kliknięciu w zaznaczoną liczbę z plusem, przechodzimy do szczegółów danego meczów i listy dostępnych rodzajów zakładów, a tam z reguły na samym końcu mamy do wyboru zakłady specjalne.

Są wśród nich miksy różnego rodzaju zwykłych zakładów w tym np:

  • Drużyna 1 wygra lub padnie więcej niż 2.5 gola
  • Remis lub obie drużyny strzelą gola
  • Padnie dokładny wynik: 0:0 lub 1:0 lub 0:1
  • Drużyna 2 wygra i w meczu padnie więcej niż 1.5 gola

I wiele wiele więcej specjalnych zakładów gdzie na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz poniżej na przykładową ofertę zakładów specjalnych w LVbet, jest to tylko ułamek całej oferty zakładów specjalnych na przykładowy mecz.

Mis szans w LVbet
Zakłady specjalne w LVbet – Mix szans

Jakby tego było mało w LVbet są również dostępne zakłady specjalne na wydarzenia kulturalne i społeczne na świecie. Sprawdź co możesz obstawić:

Kto zostanie papieżem po Franciszku I?

Kto otrzyma nagrodę Turnera?