Jak  szybko i bezpiecznie wpłacać pieniądze do LVbet? BLIK, Przelewy24, Dotpay, Skrill, przelew i inne. Wszystko na temat wpłat depozytów na swoje konto gracza znajdziesz na naszej stronie.

Stan sprawdzony i aktualny na dzień: 25 czerwca 2020

Wpłaty możliwe są na kilka sposobów. We wszystkich opcjach, wpłata jest realizowana natychmiast. Wszystkie opcje wpłat są darmowe – nie pobierana jest żadna prowizja. My polecamy bankowość internetową poprzez najbardziej w Polsce popularne, platformy Dotpay lub Przelewy24. Nie potrzebujesz w tych opcjach, zakładać dodatkowego konta, ani nic w tym stylu. Wystarczy tylko wybrać swój bank, zalogować się do niego i postępować jak z każdym innym przelewem online – czyli żadnych dodatkowych utrudnień nie ma. Minimalna kwota wpłaty również jest nie wysoka bo to tylko 10zł.

Wszystkie opcje wpłat: Paymenticon, BLIK, Dotpay, Skrill, Przelewy24, Paysafecard, Tpay, Karty płatnicze – Mastercard i VISA.

Zobacz na tabelę poniżej i sprawdź szczegóły wpłat w poszczególnych opcjach:

Możliwości wpłat w LVbet zakłady bukmacherskie

By Sheriff

2 thoughts on “Wpłata pieniędzy • szybkie metody wpłaty”
  1. Witam. W celu wplaty i wyplaty w STS,w systemie PayU ,na liscie nie ma mojego banku SGB. Chcialbym skorzystac z tej opcji tylko poprzez przelew bankowy. Jakie kroki musze podjac bym mogl podjac taka operacje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *