Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Jak  szybko i bezpiecznie wpłacać pieniądze do LVbet? BLIK, Przelewy24, Dotpay, Skrill, przelew i inne. Wszystko na temat wpłat depozytów na swoje konto gracza znajdziesz na naszej stronie.

Stan sprawdzony i aktualny na dzień: 25 czerwca 2020

Wpłaty możliwe są na kilka sposobów. We wszystkich opcjach, wpłata jest realizowana natychmiast. Wszystkie opcje wpłat są darmowe – nie pobierana jest żadna prowizja. My polecamy bankowość internetową poprzez najbardziej w Polsce popularne, platformy Dotpay lub Przelewy24. Nie potrzebujesz w tych opcjach, zakładać dodatkowego konta, ani nic w tym stylu. Wystarczy tylko wybrać swój bank, zalogować się do niego i postępować jak z każdym innym przelewem online – czyli żadnych dodatkowych utrudnień nie ma. Minimalna kwota wpłaty również jest nie wysoka bo to tylko 10zł.

Wszystkie opcje wpłat: Paymenticon, BLIK, Dotpay, Skrill, Przelewy24, Paysafecard, Tpay, Karty płatnicze – Mastercard i VISA.

Zobacz na tabelę poniżej i sprawdź szczegóły wpłat w poszczególnych opcjach:

Możliwości wpłat w LVbet zakłady bukmacherskie

By Sheriff

2 thoughts on “Wpłata pieniędzy • szybkie metody wpłaty”
  1. Witam. W celu wplaty i wyplaty w STS,w systemie PayU ,na liscie nie ma mojego banku SGB. Chcialbym skorzystac z tej opcji tylko poprzez przelew bankowy. Jakie kroki musze podjac bym mogl podjac taka operacje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.