LVBET ADWENT 2021

Value Bets • co to jest? Jak je wybrać?

W połączeniu ze strategią finansową i planem obstawiania, obstawianie “Value Bets” jest niezbędną umiejętnością każdego gracza. Jednak znalezienie zakładu o dużej wartości jest kwestią doświadczenia, umiejętności oraz subiektywnego podejścia. W takich właśnie sytuacjach zaznaczana jest granica między zwycięzcami a przegranymi.

Ponieważ jest to kwestia subiektywnej opinii, nikt nie zna prawdziwego prawdopodobieństwa wyniku wydarzenia sportowego, w przeciwieństwie do prawdopodobieństwa rzutu monetą.

Kursy nie zawsze, a raczej rzadziej niż częściej, odzwierciedlają prawdziwy obraz prawdopodobieństwa wyniku wydarzenia sportowego.

Bukmacherzy ustalają kursy na podstawie własnych statystyk i założeń. Obstawiający wartość zawsze będzie próbował znaleźć kursy, które jego zdaniem są nieprawidłowo ustalone.

Większość bukmacherów korzysta z własnych platform do ustalania kursów. Platformy te są coraz bardziej doskonałe, więc znajdowanie błędów w ustalaniu kursów jest coraz trudniejsze.

Nie bez powodu również, w niemal każdym spotkaniu kursy są korygowane przez bukmacherów. Nie ma przypadków kursów które byłyby stałe od publikacji po rozpoczęcie meczu.

Nie jest tajemnicą, że kursy bukmacherów są ustalane na korzyść bukmacherów, więc nic dziwnego, że aż 98% graczy traci pieniądze w dłuższej perspektywie.

Kursy w których gracz miałby szanse 50% na wygraną to takie w których dwu drogowa ich wartość wynosiłaby 2.00 do 2.00, a tak nie jest ponieważ najczęściej jest to 1.90 do 1.90 lub niższe.

Należy jednak zwrócić uwagę na jeden fakt: Ci, którzy są w stanie poprawnie zidentyfikować wyniki wydarzeń, w których prawdopodobieństwo jest wyższe niż sugerują to bukmacherzy, w połączeniu z planem obstawiania, wygrają na dłuższą metę.

Wnioski

Pamiętaj, że tylko niektórzy gracze wygrają na dłuższą metę. Sprawdź poniższe porady, aby być wśród nich:

  • Popularne drużyny i niskie kursy nie dadzą Ci wygranej.
  • Porównaj kursy bukmacherów.
  • Zwróć uwagę na ruch kursów.
  • Oglądaj wiele wydarzeń sportowych i sam oceniaj grę danej drużyny.
  • Miej odpowiedni plan obstawiania.
  • Zrozum, że obstawianie to maraton, szybko i już teraz na pewno nie wygrasz.

Nie wygrasz za każdym razem, to też nie powinno być Twoim celem, ale dzięki taktyce i konsekwencji możesz być zwycięzcą.