LVBET ADWENT 2021

Skrill • portfel internetowy – szybkie wpłaty i wypłaty

Skrill to nowoczesny eportfel online dzięki któremu z łatwością będziesz mógł przelewać pieniądze na całym świecie. Z tym internetowym portfelem współpracują największe firmy w tym zakłady bukmacherskie w Polsce.

Skrill który dawniej działał pod nazwą Moneybookers to jeden z największych i najbardziej popularnych eportfeli na świecie. Ich siedziba mieści się w Wielkiej Brytanii, a założenie datowane jest na rok 2001.

Skrill
Zarejestruj konto w Skrill już teraz.

Najbardziej popularną formą korzystania ze Skrill są przelewy na konta gracza w zakładach bukmacherskich. W Polsce niemal wszyscy legalni bukmacherzy mają możliwość doładowywania kont poprzez ten portfel internetowy. Na tym jednak nie kończy się jego wykorzystanie, ponieważ w równie dużym stopniu wykorzystywany jest on do płatności w aukcjach internetowych czy po prostu przelewów pomiędzy użytkownikami posiadającymi zarejestrowane konto w Skrill.

Karta przedpłacona

Do każdego konta w Skrill możemy zamówić kartę płatniczą. Do wyboru mamy tradycyjną – plastikową lub wirtualną która jedynie wyświetla nam się na ekranie komputera czy smartfona, więc takową możemy płacić tylko online.