LVBET EURO 2021

LVbet czy jest legalny? • bukmacher z licencją 2021

LVbet to bezpieczny i legalny bukmacher działający na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz oferujący zakłady bukmacherskie na podstawie licencji numer PS4.6831.9.2016.EQK. wydanej 13 maja 2016 roku, przez Ministra Finansów.


Bonus 600zł na sporty wirtualne
Możesz odebrać bonus powitalny do 600zł na sporty wirtualne w LVBET.

Rozwiewając wszelkie wątpliwości informujemy: obstawianie meczów w firmie LVbet, wpłacanie i wypłacanie pieniędzy ze swojego konta w LVbet na konto bankowe, nie grozi żadnymi sankcjami prawnymi, jest legalne i w pełni bezpieczne. Wszystkie podatki odprowadza za nas firma bukmacherska, a my nie musimy się tym martwić, ani w żaden sposób zajmować.

Dlatego grając legalnie w LVbet wspieramy rozwój Polski, a przede wszystkim wspieramy polski sport, ponieważ LVbet szeroko angażuje się w finansowanie np: drużyn występujących w Ekstraklasie piłki nożnej.

REJESTRACJA KONTA W LVBET

Legalny bukmacher LVbet
LVbet jest w pełni legalnym bukmacherem.

Bonus do 3333 PLN + 20 PLN za darmo

LVbet w swojej legalnej ofercie ma bonusy powitalne dla nowych graczy. Już za samą rejestrację możesz otrzymać darmowe 20zł na obstawianie oraz 100% więcej do pierwszej wpłaty – maksymalnie 2000zł, 100% więcej do drugiej wpłaty – maksymalnie 1000zł oraz zakład bez ryzyka do 333zł przy trzeciej wpłacie. Już teraz możesz skorzystać z promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera.

Pamiętaj o kodzie promocyjnym: FORVIP

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

LVbet wspiera polski sport

LVbet nie jest zwykłym bukmacherem – jest w pełni zaangażowany w sponsorowanie i wspieranie polskiego sportu, w tym przede wszystkim drużyn polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej. Od 2017 roku bukmacher ten jest głownym sponsorem wielokrotnego Mistrza Polski – Wisły Kraków. Na koszulkach oraz na stadionie tego klubu widnieje logo bukmachera. LVbet jest również sponsorem Arki Gdynia, Widzewa Łódź czy Wisły Płock.

LVbet Wisła Kraków
Logo LVbet na koszulkach Wisły Kraków

LVbet wspiera także inne drużyny Ekstraklasy oraz niższych lig, a są to: Zagłębie Sosnowiec oraz Stal Mielec. Bukmacher ten był również głównym sponsorem Mistrzostw Europy 2017, w siatkówce mężczyzn, rozgrywanych w Polsce, a ambasadorem tego wydarzenia z ramienia LVbet był znany i ceniony siatkarz Krzysztof Ignaczak.