LVbet to bezpieczny i legalny bukmacher działający na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz oferujący zakłady bukmacherskie na podstawie licencji numer PS4.6831.9.2016.EQK. wydanej 13 maja 2016 roku, przez Ministra Finansów.


Możesz odebrać darmowe 20zł oraz do 1500zł na start w LVbet.

Rozwiewając wszelkie wątpliwości informujemy: obstawianie meczów w firmie LVbet, wpłacanie i wypłacanie pieniędzy ze swojego konta w LVbet na konto bankowe, nie grozi żadnymi sankcjami prawnymi, jest legalne i w pełni bezpieczne. Wszystkie podatki odprowadza za nas firma bukmacherska, a my nie musimy się tym martwić, ani w żaden sposób zajmować.

Dlatego grając legalnie w LVbet wspieramy rozwój Polski, a przede wszystkim wspieramy polski sport, ponieważ LVbet szeroko angażuje się w finansowanie np: drużyn występujących w Ekstraklasie piłki nożnej.

REJESTRACJA KONTA W LVBET

Legalny bukmacher LVbet
LVbet jest w pełni legalnym bukmacherem.

Bonus do 1500zł + 20zł za darmo

LVbet w swojej legalnej ofercie ma bonusy powitalne dla nowych graczy. Już za samą rejestrację możesz otrzymać darmowe 20zł na obstawianie oraz 100% więcej do pierwszej wpłaty – maksymalnie 1000zł oraz 50% więcej do drugiej wpłaty – maksymalnie 500zł. Już teraz możesz skorzystać z promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera.

Pamiętaj o kodzie promocyjnym: FORVIP

bonus 1500zł
Możesz odebrać do 1500zł przy pierwszej i drugiej wpłacie na konto gracza w LVbet.

LVbet wspiera polski sport

LVbet nie jest zwykłym bukmacherem – jest w pełni zaangażowany w sponsorowanie i wspieranie polskiego sportu, w tym przede wszystkim drużyn polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej. Od 2017 roku bukmacher ten jest głownym sponsorem wielokrotnego Mistrza Polski – Wisły Kraków. Na koszulkach oraz na stadionie tego klubu widnieje logo bukmachera. LVbet jest również głównym sponsorem Arki Gdynia, Garbarni Kraków oraz polskiej drużyny Victoria London.

LVbet Wisła Kraków
Logo LVbet na koszulkach Wisły Kraków

LVbet wspiera także inne drużyny Ekstraklasy oraz niższych lig, a są to: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec, Śląsk Wrocław. Bukmacher ten był również głównym sponsorem Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, rozgrywanych w Polsce, a ambasadorem tego wydarzenia z ramienia LVbet był znany i ceniony siatkarz Krzysztof Ignaczak.