Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Cash Out w LVbet • zakończ kupon przed czasem

Chcielibyśmy przedstawić Wam świeżą jeszcze opcję Cash Out w LVbet – wypłacanie pieniędzy i rozstrzyganie kuponu w trakcie trwania, obstawionych przez nas meczów.

Cash-out bo tak jej na imię to coraz bardziej popularna wśród bukmacherów metoda dzięki, której w dowolnym czasie mamy możliwość wypłaty pieniędzy za postawiony kupon, jest oczywiście kilka warunków, a podstawowym jest to, że żadne z obstawionych zdarzeń na kuponie nie jest przegrane – ale to jest chyba oczywiste.

W JAKICH OKOLICZNOŚCIACH MOŻNA SKORZYSTAĆ Z METODY CASH-OUT?

Obstawiając kupon SINGIEL lub KOMBI ze zdarzeniami z dowolnej dyscypliny sportu. Z opcją Cash-Out masz większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Dajmy taki przykład, obstawiłeś mecz ligi hiszpańskiej, FC Barcelona – Leganes,stawiając na zdecydowanie słabszą drużynę Leganes po bardzo wysokim kursie 17.50, a już na początku meczu nasza drużyna strzela bramkę co jest wielką niespodzianką, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że obstawiona drużyna przegra ten mecz, więc decydujesz się na zakończenie zakładu i wypłatę pieniędzy.

Oczywiście wtedy nie będzie to już kurs 17.50 lecz dużo niższy, ale dla takich przypadków stworzony został Cash-Out.

O tym, że masz dostępne kupony z możliwością wcześniejszego ich zakończenia i wypłaty pieniędzy informuje Cię ikonka pod przyciskiem MOJE ZAKŁADY.

Cash Out
Cash Out w LVbet

Cash-Out potrzebny jest przede wszystkim wówczas, gdy chcesz zminimalizować ryzyko lub też zmieniłeś zdanie co do obstawionego wyniku.