LVBET ADWENT 2021

LVbet Fame MMA 6 • transmisja, kursy i typy, karta walk

Pewnie zastanawiacie się kiedy odbędzie się najbliższa gala Fame MMA? Już odpowiadamy. Wielka gala Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę 28 marca 2020 roku. Miejsce w którym impreza miała się odbyć zostało zmienione ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia z tym związane.

Pierwotnie gala miała się odbyć w Częstochowskiej hali, jednak odbędzie się bez udziału publiczności w studio telewizyjnym. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 20:00. Wystąpią na niej jak zawsze największe gwiazdy mieszanych sztuk walki.

LVbet Famme MMA
Możesz zarejestrować konto w LVbet i odebrać prezent.

Marcin “El Testosteron” Najman, Marta “Linkimaster” Linkiewicz czy Marcin “Rafonix” Krasucki – występów tych celebrytów możemy być już pewni na gali Fame MMA 6.

Fame MMA 6
Największe gwiazdy na gali Fame MMA 6 w Częstochowie.

Kursy, typy – karta walk na Fame MMA 6

Sprawdź kartę walk, kursy oraz nasze przewidywalne typy na pojedynki, które odbędą się na najbliższej gali. Zobacz kto z kim zmierzy rękawice, kto ma największe szansę na zwycięstwo.

POJEDYNEK12TYP
ALANIK Alan Kwieciński VS AROY Arkadiusz Tańcula 1.154.601
CYPIS Cyprian Racicki VS QBIK Bartosz Kubik 2.001.701
DON KASJO Kasjusz Życiński VS MACIEK Maciek Rataj 1.174.301
GOLA Wojtek Gola VS RAFONIX Marcin Krasucki 1.552.252
KUBAŃCZYK Jakub Flas VS L PRO Mateusz Łapot 1.086.201
LINKIMASTER Marta Linkiewicz VS ZUSJE1.125.101
NAJMAN Marcin Najman VS BESTIA Piotr Piechowiak 1.572.201
SZEWCU Maciej Szewczyk VS AMBRO Dawid Ambroziak 2.351.502

*kursy aktualne na dzień 10 marca 2020 roku.

Bonus 1500zł na Fame MMA 6

Odbierz do 1500zł przy wpłacie pierwszego depozytu.

W LVbet masz możliwość odebrania do 1500zł na obstawianie przy wpłacie pierwszego i drugiego depozytu. Obstawiaj walki na gali Fame MMA 6 i ciesz się z bonusów powitalnych w LVBET.

Fame MMA 6 – kiedy

Przypominamy jeszcze raz dla osób zainteresowanych walkami w ramach wielkiej gali Fame MMA 6, że odbędzie się ona 28 marca 2020 roku w Częstochowie – start o godzinie 20:00.

Możesz przyjść osobiście na galę, bilety dostępne są do kupienia na stronie http://famemma.ticketos.pl/ – możesz być naocznym świadkiem tych niezapomnianych i bardzo ciekawych walka i wspaniałego widowiska.

Transmisja online z Fame MMA 6 – gdzie oglądać galę?

Jedynym kanałem na którym możesz w pełni legalnie i bezpiecznie oglądać walki na gali Fame MMA 6 jest strona https://famemma.tv/

Możesz wykupić dostęp już za 19,99zł i cieszyć się wielogodzinną ucztą przed ekranem laptopa, smartfona lub telewizora.

Fame MMA 6 – czy się odbędzie?

Ze względu na konieczność odwołania wszystkich imprez masowych, spowodowaną szerzącą się pandemią koronawirusa w Polsce i Europie, nie jest pewne czy odbędzie się gala Fame MMA 6, zaplanowana na 28 marca.

Jest już oficjalne stanowisko organizatorów gali, które zostało zaprezentowane niebawem po wystąpieniu Premiera Morawieckiego ogłaszającego konieczność odwołania imprez masowych.

Oto komunikat organizatorów Fame MMA 6:

W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano – 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje. Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

Więcej informacji otrzymamy zapewne wkrótce…