LVBET ADWENT 2021

Dlaczego wybieramy LVbet?

Najważniejsze informacje o LVbet
LVbet to jedna z najmłodszych firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce, która w 2016 roku uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich online na terenie Polski – gra w LVbet jest więc w pełni legalna. Pomimo jednak (a może przede wszystkim) nie tak dawnego wejścia na Polski rynek, firma dynamicznie się rozwija – można to zaobserwować choćby po zaangażowaniu w sponsoring polskiego sportu. LVbet zostało głównym sponsorem jednego z największych klubów piłkarskich w Polsce – Wisły Kraków. Jest również oficjalnym partnerem Wisły Płock, Widzewa Łódź oraz Arki Gdynia.

BONUSY I PROMOCJE
Dla swoich użytkowników firma przygotowała wiele atrakcyjnych promocji i bonusów – ta najbardziej popularna to bonus aż 1500zł dla nowych użytkowników serwisu, jest to najwyższy, niespotykany dotąd bonus na rynku bukmacherskim, przygotowany specjalnie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Innym bardzo korzystnym dla użytkowników bonusem jest darmowy zakład do 20zł bez konieczności wpłacania depozytu – jednym słowem grasz bez ryzyka, możesz tylko wygrać! Żeby skorzystać z darmowego bonusu musisz kliknąć w TEN LINK
Dla bardziej pechowych kibiców w ofercie LVbet jest również bonus 5+, czyli obstawiasz minimum 5 zdarzeń na kuponie, a gdy jeden nie zostanie trafiony, bukmacher zwróci Ci postawioną kwotę na ten kupon. Więcej szczegółów na temat bonusów i promocji znajdziesz w zakładce “Bonusy i promocje”.

ZALETY LVBET
Dużą zaletą serwisu jest dobre rozmieszczenie poszczególnych funkcji oraz nawigacja na stronie, dzięki czemu większość rzeczy dokonuje się intuicyjnie i nawet nowi użytkownicy bez problemu poradzą sobie z obsługą swojego konta. Wystarczy wejść na stronę główną LVbet, by od razu wiedzieć jakie mecze można typować, które spotkania się za chwile rozpoczną, które trwają i które można obstawiać na żywo, w trakcie ich przebiegu. LVbet w swojej ofercie oprócz takich popularnych dyscyplin do typowania jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis ma również bardziej “egzotyczne” dyscypliny sportowe: żeglarstwo, surfing, piłka wodna czy wirtualne gry komputerowe. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie – nawet najbardziej wymagający gracz!