LVBET ADWENT 2021

Jak obstawiać w LVbet? Typowanie i wygrywanie w lv bet

Sprawdź w jaki sposób obstawiać mecze w LVbet. Porady, wskazówki i cenne rady w jaki sposób najefektywniej typować wyniki meczów, aby wygrywać i zarabiać.

Warunkiem do rozpoczęcia obstawiania meczów w LVbet jest posiadanie konta gracza – jeśli jeszcze go nie masz zarejestruj się teraz, wpisując w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: FORVIP
Wpisując ten kod masz pewność, że będziesz brał udział we wszystkich promocjach i bonusach z oferty LVbet.

Kupon w LVbet

Mamy już konto gracza więc możemy wybrać interesujące nas mecze, lub inne wydarzenia, które chcemy obstawić. Cała dostępna oferta spotkań jest widoczna na stronie głównej bukmachera w lewym menu. Tam w pierwszej kolejności wyświetlają się wydarzenia, które są najbardziej popularne wśród użytkowników, więc być może i Ciebie zainteresują – z takiego założenia wyszedł LVbet umieszczając właśnie polecane i popularne zdarzenia na górze listy. Następnie wyświetlają się kolejno dyscypliny sportowe, które możesz typować. Ciekawą opcją zaproponowaną przez bukmachera jest umieszczenie obok nazwy dyscypliny, ilości wydarzeń z danej dyscypliny sportowej, które mają w ofercie. W LVbet ilość dostępnych dyscyplin to ponad 50! Tak, aż tyle sportów, wydarzeń kulturalnych, politycznych, wirtualnych sportów jest dostępnych w tych legalnych zakładach bukmacherskich.

Po wyborze odpowiedniego meczu czy innego zdarzenia, klikamy w kurs i automatycznie ląduje on w naszym kuponie, widocznym tym razem w prawym menu. Dodany raz mecz możemy oczywiście dowolnie usuwać z kuponu, ponownie dodawać itp.

Gdy mamy już wszystkie typy dodane do kuponu wpisujemy stawkę za jaką chcemy obstawić dany kupon – czy ma on być systemowy, czy zwykły kombinacyjny (domyślnie ustawiony jest najbardziej popularny kupon kombinacyjny).

  • Pamiętaj, że od stawki pobierany jest podatek 12%, więc jeśli obstawisz kupon za 100zł, tak na prawdę stawką będzie 88zł.
  • Inną ważną rzeczą jest fakt, że jeśli Twoja wygrana przekroczy 2280zł wówczas pobrany zostanie również dodatkowy podatek 10% od łącznej wygranej. Warto więc niekiedy obstawić kilka takich samych kuponów, aby nie płacić tej dodatkowej daniny.