LVBET ADWENT 2021

LVbet cashback 333zł – zakład bez ryzyka, bonus

LVbet przygotował dla Ciebie bonus powitalny – cashback, czyli zakład bez ryzyka do 333zł. Bonus bardzo lubiany przez typerów, dzięki któremu obstawiasz bez ryzyka.

Cashback 333
Możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka w LVBET po wpłaceniu trzeciego depozytu.

Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka w LVBET?

 1. Gracz dokonując trzeciego depozytu otrzymuje możliwość postawienia jednego zakładu bez ryzyka.
 2. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z promocji to 25 PLN.
 3. Gracz chcąc aktywować opcję „Zakładu Bez Ryzyka” musi zaznaczyć przy dokonywaniu swojego trzeciego depozytu okienko bonusowe “Zakład bez ryzyka”. Po zaznaczeniu tej opcji środki z wpłaty zostaną zapisane na koncie bonusowym, powiększone zostaną dodatkowo o kwotę 1% wpłaty. Maksymalnie na koncie bonusowym znajdzie się zatem 333,3 PLN. Kwota ta może zostać wykorzystana do postawienia zakładu bez ryzyka.
 4. “Zakładem bez ryzyka” będzie wyłącznie pierwszy postawiony zakład po dokonaniu trzeciego depozytu i poprawnym zaznaczeniu okienka “Zakład bez ryzyka”.
 5. Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” to 1.75. Kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kombi.
 6. W przypadku wpłaty większej niż 330 PLN, na przykład 500 PLN, do środków bonusowych zaliczona zostanie wyłącznie część depozytu – 330 PLN (wraz z dodatkowym bonusem 1% – w sumie 333,30 PLN), pozostałe środki znajdą się na koncie głównym gracza.
 7. Gracz sam decyduje w jakiej kwocie będzie postawiony zakład bez ryzyka, z zastrzeżeniem, iż maksymalna kwota zwrotu wynosi 333,30 PLN. W przypadku postawienia zakładu przykładowo za 150 PLN, ewentualnemu zwrotowi podlegać będzie kwota 150 PLN. Reszta ewentualnie pozostałych środków na koncie bonusowym podlega takiemu samemu obrotowi 1x z kursem minimalnym 1.75.
 8. Jeśli zakład postawiony przez gracza będzie rozliczony jako wygrany, gracz otrzymuje swoje wygrane na swoje konto (środki można od razu wypłacić).
 9. Jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma na swoje konto bonusowe bonus w kwocie stawki zakładu. Maksymalna kwota bonusu to 333,30 PLN.
 10. W przypadku rozliczenia zakładu jako zwrot (po kursie 1.00), stawka wróci na konto bonusowe i możliwość wzięcia udziału w promocji przechodzi na kolejny zakład.
 11. Zakłady “half lost” oraz “half won”, nie biorą udziału w promocji.
 12. Zwrot z “Zakładu bez ryzyka” podlega 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie zakładów sportowych. Zakłady systemowe oraz zakłady z oferty sportów wirtualnych nie wliczają się do obrotu bonusem.
 13. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem 1% będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 14 jako (Y).
 14. Zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu środkami bonusowymi.
 15. “Zakład bez ryzyka” nie może zostać postawiony jako zakład systemowy.
 16. Zakłady systemowe nie zaliczają się do obrotu środkami bonusowymi.
 17. Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to “Zakład Bez ryzyka” zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu, kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano podczas trzeciego depozytu zaznaczając “Zakład Bez Ryzyka”. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany, a możliwość postawienia “Zakładu bez ryzyka” przepadnie.
 18. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
 19. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 20. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 21. Jeden gracz może postawić tylko jeden zakład bez ryzyka – zakład postawiony jako pierwszy po dokonaniu przez gracza trzeciego depozytu bierze udział w promocji “Zakład bez ryzyka”.
 22. Zwrot w formie bonusu do kwoty maksymalnej 333 PLN wypłacony zostanie na konto gracza następnego dnia po rozliczeniu zakładu, do godziny 17:00.
 23. Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
 24. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 25. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 26. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus od depozytu w czasie trwania promocji.
 27. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?