Rejestracja na stronie LVbet jest bardzo prosta. Wystarczy, że klikniesz w TEN LINK, a następnie w odnośnik “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony (dla urządzeń mobilnych jest to ikona w prawym górnym rogu strony). Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego w oknie, które się nam otworzy.  Dane, które trzeba będzie uzupełnić to:

– nazwa użytkownika
– hasło
– adres email
– imię i nazwisko
– płeć
– adres zamieszkania
– narodowość
– numer PESEL
– numer telefonu kontaktowego
– numer konta bankowego (musi być to własne konto bankowe)
– skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W przypadku dowodu osobistego skany lub zdjęcia – przód i tył, a w przypadku paszportu kopia strony ze zdjęciem

Po poprawnym uzupełnieniu całego formularza, czekamy do 24h na zaakceptowanie naszych danych i aktywowanie konta przez pracownika LVbet.

Rejestracja w LVbet
Rejestracja w LVbet

Szybka rejestracja

Od teraz możesz bez zbędnego czekania na zweryfikowanie swoich danych oraz skanów dowodu osobistego, zacząć obstawiać w LVbet w ciągu minuty – bo tyle czasu zajmuje rejestracja konta.

Poniżej przedstawiamy jak wygląda formularz rejestracyjny – w szybkiej rejestracji do pokonania masz tylko dwa kroki, a jeśli chciałbyś zakończyć pełną rejestrację w trzecim kroku jesteś proszony o przesłanie skanu dokumentu (np: dowodu osobistego).

Do założenia konta tymczasowego (bo takie zakładasz przy szybkiej rejestracji) wymagane jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Otwarcie konta następuje bezpośrednio po dokonaniu weryfikacji podanego przez Klienta adresu e-mail. Do pełnego zarejestrowania konta potrzebne jest przesłanie do LVbet skanu dowodu tożsamości, na adres email pomoc@lvbet.pl

Rejestracja w LVbet – Krok 1
Rejestracja w LVbet – Krok 2

Na tych dwóch krokach kończy się szybka rejestracja – możesz już po potwierdzeniu zgodności adresu email (wiadomość otrzymasz po zakończeniu rejestracji na adres email podany w formularzu rejestracyjnym) rozpocząć obstawianie w LVbet.


ODBIERZ DWA BONUSY W LVBET 1500ZŁ ORAZ 20ZŁ ZA DARMO.