LVBET ADWENT 2021

Dobre rady dla grających systemem progresja

Przede wszystkim musimy pamiętać, że nie istnieją 100% systemy do gry w zakłady bukmacherskie, ponieważ cała gra mijała by się wtedy z celem. Progresja jest jednak procentowo systemem najpewniejszym.

System progresja

Jeżeli dobrze wybierzemy drużynę i współczynnik, a posiadamy odpowiednie zaplecze finansowe – szanse na sukces mamy niemal pewny.Jednak uzależnione jest to również od szczęścia. Należy się liczyć z długimi seriami bez remisu drużyny, którą aktualnie gramy.

A więc jakie cechy charakteru powinien posiadać gracz wybierający właśnie ten styl gry? Przede wszystkim: CIERPLIWOŚĆ, SAMODYSCYPLINĘ i ODPORNOŚĆ NA STRES. Jeżeli progresja przedłuża się, nie należy się tym załamywać, ponieważ możemy wtedy zrobić katastrofalne w skutkach błędy. Najczęstszym z nich jest przerywanie dotychczasowej progresji, stawianie na inną drużynę oraz rozpoczynanie jednocześnie kilku odrębnych progresji.

Pamiętajmy, aby nie popełniać takich błędów!!! Tutaj naszym największym wrogiem jest zachłanność, a zwykle kończy się to tym , że już na niskich poziomach brakuje nam pieniędzy i w rezultacie tracimy cała zainwestowaną gotówkę! Nie wolno nam do tego dopuścić!!! Nerwy i związane z nimi negatywne emocje, często dopadają graczy i biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

Musimy nauczyć się odpowiedniego zarządzania budżetem, jaki posiadamy w tej grze. Osoby z większą gotówka maja na tym polu ułatwione zadanie – wystarczy , jeżeli będą oni podwajać stawkę na każdym poziomie. Musimy brać pod uwagę kurs zdarzenia i do niego dobierać współczynnik – dokonać obliczeń, tak aby odnieść zyski.

Postawmy sobie za cel zysk, jaki chcemy zdobyć w progresji i dostosujmy go do swoich zasobów finansowych. Następnie musimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na skutki.

W przypadkach trafień nie bądźmy zachłanni i nie podnośmy stawek, ale od początku do końca trzymajmy się wcześniej ustalonych rozwiązań gotówkowych.

Stosując się do tych zasad i przy odrobinie szczęścia masz pewną szansę na sukces!!