Wpisz przy rejestracji konta LVbet kod promocyjny: FORVIP, możesz odebrać bonusy: darmowe 20 zł oraz do 1500 zł na start. Kod promocji jest sprawdzony i aktualny.

Na pewno każdy z was, kto choć raz miał styczność z zakładami bukmacherskimi słyszał wyrażenie “kod promocyjny”. Co to takiego jest? To nic innego jak, najczęściej krótka fraza, którą należy wpisać w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, aby uzyskać odpowiednie bonusy lub skorzystać z promocji oferowanych przez LVbet lub innego bukmachera.

Kupon dnia za freebet 20zł

Nie masz pomysłu jak wykorzystać darmowe 20zł, które możesz otrzymać za rejestrację w LVbet z kodem promocji: FORVIP, na pierwszy darmowy kupon? Sprawdź naszą propozycję kuponu dnia, który możesz obstawić za darmową kasę od LVbet lub po prostu w każdej innej sytuacji.

Na jakie promocje możesz liczyć w LVBet?

Aktualnie dostępne są dwie główne promocje, czyli darmowe 20zł za samą już rejestrację konta gracza, oraz bonus powitalny do pierwszej i drugiej wpłaty – łącznie do 1500zł! Jest to maksymalny bonus, Twój będzie zależał od wysokości wpłaty. Rejestrując konto gracza możesz odebrać darmowe pieniądze (20zł) wysyłając na adres promocje(małpa)lvbet.pl swój login z dopiskiem “Bonus bez depozytu.

Następnie jeśli chcesz skorzystać z bonusu do depozytu, wpłać co najmniej 50zł, a otrzymasz dodatkowo 100% więcej do maksymalnej kwoty 1000zł. Przy okazji wpłaty drugiego depozytu (również minimum 50zł) masz okazję odebrać kolejne darmowe pieniądze – a dokładnie 50% więcej – do maksymalnej kwoty 500zł. Jeśli więc chcesz skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu wpłać za każdym razem co najmniej 1000zł, a otrzymasz okrągłe 1500zł dodatkowych środków.


WIĘCEJ NA TEMAT BONUSÓW W LVBET

Bonusy w Lvbet
Jakie bonusy przygotował dla Ciebie bukmacher LVbet?

Dlaczego gracze wybierają LVbet?

LVbet to wiodąca marka na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Od 2016 roku, kiedy to wystartowała strona internetowa tego bukmachera, nieustannie angażuje się w sponsorowanie polskiego sportu, a także dba o jakość oferowanych usług.

Do tego możemy jeszcze dołożyć wysokie kursy oraz fantastyczną jakość obsługi gracza, co daje nam obraz bardzo dobrego bukmachera. Powyżej możesz przeczytać jeszcze o promocjach które czekają na nowych graczy w LVbet.

Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad rejestracją, weź kod promocyjny FORVIP możesz obstawiać mecze na najwyższym poziomie.

FAQ

Czy wpisanie kodu promocyjnego jest obowiązkowe?

Nie. Jeśli jednak chcesz skorzystać z bonusów, które są w ofercie LVbet, w tym darmowe 20zł to wpisz kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.

Czy Wasz LVbet kod promocyjny jest aktualny?

Tak. Monitorujemy i weryfikujemy kod promocyjny na bieżąco, aby był sprawdzony i aktualny. W tym momencie kod: FORVIP jest aktualny do końca 2021 roku, więc nie masz się czego obawiać, jego termin ważności jest bardzo długi, a po jego użyciu możesz dożywotnio korzystać z bonusów w LVbet na swoim koncie gracza.

Gdzie należy wpisać kod promocyjny?

W kroku drugim formularza rejestracyjnego, należy wpisać kod promocyjny. Popatrz na poniższy obrazek, zaznaczyliśmy to pole czerwoną strzałką.

LVbet kod promocyjny
Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym.

Czym różni się kod promocyjny od kodu bonusowego?

Tak na prawdę niczym, jedni bukmacherzy wybierają zwrot kod promocyjny, a inni kod bonusowy – to tyle – są to synonimy i nie należy się tym zbytnio przejmować. LVbet wybrał nazwę “kod promocyjny” i takiego sformułowania się trzymajmy.

Czy jest możliwość wpisania kodu promocyjnego w późniejszym terminie?

Nie. Niestety nie ma takiej możliwości. Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta, więc nie zapomnij o tym, jeśli chcesz korzystać z promocji bukmachera.

Ocena bonusów i promocji w LVbet

Kryteria oceny
  • Wysokość bonusów
  • Ilość promocji i bonusów
  • Łatwość otrzymania
  • Obrót przed wypłatą
4.1

Na co zwracaliśmy uwagę wystawiając ocenę za bonusy i promocje?

Oceniając wszystkie bonusy i promocje w LVbet braliśmy pod uwagę ich wysokość i ilość oraz łatwość obrotu przed wypłatą pieniędzy, a także czy bukmacher często oferuje nowe promocje.