Wpisz przy rejestracji konta LVbet kod promocyjny: FORVIP i odbierz bonusy darmowe 20 zł oraz 1500 zł na start. Kod promocji gwarantuje odbiór bonusów.

Na pewno każdy z was, kto choć raz miał styczność z zakładami bukmacherskimi słyszał wyrażenie “kod promocyjny”. Co to takiego jest? To nic innego jak, najczęściej krótka fraza, którą należy wpisać w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, aby uzyskać odpowiednie bonusy lub skorzystać z promocji oferowanych przez LVbet lub innego bukmachera.

Kupon dnia na freebet 20zł

Nie masz pomysłu jak wykorzystać darmowe 20zł, które otrzymasz za rejestrację w LVbet z kodem promocji: FORVIP, na pierwszy darmowy kupon? Sprawdź naszą propozycję kuponu dnia, który możesz obstawić za darmową kasę od LVbet lub po prostu w każdej innej sytuacji.

MECZTYPKURS
Dundalk – Bohemians 11.40
Korona Kielce – Pogoń SzczecinX21.55
Tondela – Portimonenseover2.52.04
STAWKA: 20złRAZEM: 4.42
EWENTUALNA WYGRANA: 88,40 zł

Na jakie promocje możesz liczyć w LVBet?

Aktualnie dostępne są dwie główne promocje, czyli darmowe 20zł za samą już rejestrację konta gracza, oraz bonus powitalny do pierwszej i drugiej wpłaty – łącznie do 1500zł! Zarejestruj się konto gracza i odbierz darmowe pieniądze wysyłając na adres promocje(małpa)lvbet.pl swój login z dopiskiem “Bonus bez depozytu.

Następnie jeśli chcesz skorzystać z bonusu do depozytu, wpłać co najmniej 50zł, a otrzymasz dodatkowo 100% więcej do maksymalnej kwoty 1000zł. Przy okazji wpłaty drugiego depozytu (również minimum 50zł) masz okazję odebrać kolejne darmowe pieniądze – a dokładnie 50% więcej – do maksymalnej kwoty 500zł. Jeśli więc chcesz skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu wpłać za każdym razem co najmniej 1000zł, a otrzymasz okrągłe 1500zł dodatkowych środków. To się na prawdę opłaca.


WEJDŹ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BONUSÓW W LVBET

Bonusy w Lvbet
Sprawdź jakie bonusy przygotował dla Ciebie bukmacher LVbet

FAQ

Czy wpisanie kodu promocyjnego jest obowiązkowe?

Tak. Jeśli chcesz skorzystać z bonusów, które są w ofercie LVbet, w tym darmowe 20zł to musisz wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.

Czy Wasz LVbet kod promocyjny jest aktualny?

Tak. Monitorujemy i weryfikujemy kod promocyjny na bieżąco, aby był sprawdzony i aktualny. W tym momencie kod: FORVIP jest aktualny do końca 2020 roku, więc nie masz się czego obawiać, jego termin ważności jest bardzo długi, a po jego użyciu możesz dożywotnio korzystać z bonusów w LVbet na swoim koncie gracza.

Gdzie należy wpisać kod promocyjny?

W kroku drugim formularza rejestracyjnego, należy wpisać kod promocyjny. Popatrz na poniższy obrazek, zaznaczyliśmy to pole czerwoną strzałką.

LVbet kod promocyjny
Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym.

Czym różni się kod promocyjny od kodu bonusowego?

Tak na prawdę niczym, jedni bukmacherzy wybierają zwrot kod promocyjny, a inni kod bonusowy – to tyle – są to synonimy i nie należy się tym zbytnio przejmować. LVbet wybrał nazwę “kod promocyjny” i takiego sformułowania się trzymajmy. Zapamiętaj nasz kod FORVIP i odbierz wszystkie dostępne u tego bukmachera bonusy.

Ocena bonusów i promocji w LVbet

Kryteria oceny
  • Wysokość bonusów
  • Ilość promocji i bonusów
  • Łatwość otrzymania
  • Obrót przed wypłatą
4.1

Na co zwracaliśmy uwagę wystawiając ocenę za bonusy i promocje?

Oceniając wszystkie bonusy i promocje w LVbet braliśmy pod uwagę ich wysokość i ilość oraz łatwość obrotu przed wypłatą pieniędzy, a także czy bukmacher często oferuje nowe promocje.