Kod promocyjny: FORVIP • odbierz 20 zł + 1500 zł

Wpisz przy rejestracji konta LVbet, kod promocji FORVIP i odbierz bonusy – darmowe 20 zł oraz 1500 zł na start. Kod bonusowy gwarantuje odbiór bonusów.

Na pewno każdy z was, kto choć raz miał styczność z zakładami bukmacherskimi słyszał wyrażenie “kod promocyjny”. Co to takiego jest? To nic innego jak, najczęściej krótka fraza, którą należy wpisać w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, aby uzyskać odpowiednie bonusy lub skorzystać z promocji oferowanych przez LVbet lub innego bukmachera.

Kod promocyjny a Kod bonusowy – czym to się różni? tak na prawdę niczym, jedni bukmacherzy wybierają zwrot kod promocyjny, a inni kod bonusowy – to tyle – są to synonimy nie nie należy się tym zbytnio przejmować. LVbet wybrał nazwę “kod promocyjny” i takiego sformułowania się trzymajmy. Zapamiętaj nasz kod i odbierz wszysttkie dostępne u tego bukmachera bonusy.

Aktualnie dostępne są dwie główne promocje, czyli darmowe 20zł za samą już rejestrację konta gracza, oraz bonus powitalny od pierwszej i drugiej wpłaty – łącznie 1500zł!


WEJDŹ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BONUSÓW W LVBET

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat kodu promocyjnego:

Czy wpisanie kodu promocyjnego jest obowiązkowe?

Tak. Jeśli chcesz skorzystać z bonusów, które są w ofercie LVbet, w tym darmowe 20zł to musisz wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.

Czy Wasz kod promocyjny jest aktualny?

Tak. Monitorujemy i weryfikujemy kod promocyjny na bieżąco, aby był sprawdzony i aktualny. W tym momencie kod: FORVIP jest aktualny do końca 2020 roku, więc nie masz się czego obawiać, jego termin ważności jest bardzo długi, a po jego użyciu możesz dożywotnio korzystać z bonusów w LVbet na swoim koncie gracza.

Gdzie należy wpisać kod promocyjny?

W kroku drugim formularza rejestracyjnego, należy wpisać kod promocyjny. Popatrz na poniższy obrazek, zaznaczyliśmy to pole czerwoną strzałką.

LVbet kod promocyjny
Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym.

Czym różni się kod promocyjny od kodu bonusowego?

Tak na prawdę niczym. W LVbet używamy sformułowania “Kod promocyjny” i tej terminologii się trzymajmy jeśli chodzi o konto gracza u tego bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *