Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AS Monaco – Strasbourg, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w sobotę 25 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:00.

monaco
Piłkarze AS Monaco prezentują ostatnio bardzo dobrą formę.

AS Monaco swoje dwa poprzednie mecze ligowe rozgrywało… z PSG, i choć zdobyło w nich łącznie tylko jeden punkt, trzeba pochwalić drużynę z księstwa za wolę walki i ambicję zwłaszcza w pierwszym meczu granym na wyjeździe, który zakończył się wynikiem 3:3.

Trzy dni później drużyna Monaco nie miała już zbyt wiele do powiedzenia, przegrywając 1:4 u siebie, ale nie był to mecz, aż tak jednostronny jak wskazuje na to wynik.

W międzyczasie drużyna awansowała do kolejnej rundy Pucharu Francji wygrywając z zespołem Saint-Pryve 1:4 na wyjeździe.

W tabeli Ligue 1 drużyna Kamila Glika jest na 9 pozycji, ale tylko z trzypunktową stratą do drużyny Nantes która zajmuje 4 pozycję.

Jeśli chodzi o Strasbourg to drużyna ma całkiem niezły okres gry. Od początku stycznia piłkarze tego klubu wygrali dwa mecze w Pucharze Francji, odpadli z Pucharu Ligi oraz przegrali mecz ligowy z Metz na wyjeździe 1:0.

Mecz ten mógł się zakończyć zupełnie inaczej ponieważ goście również mieli swoje sytuacje bramkowe, których jednak tego dnia wyjątkowo nie umieli wykorzystać, ponieważ ogólnie rzecz biorąc ich ofensywa działa w ostatnim czasie bez zarzutu.

W tabeli ligowej Strasbourg jest na 12 pozycji ze stratą 2 punktów do dzisiejszego ich rywala.

Biorąc pod uwagę, że obie drużyny dysponują bardzo mocną siłą ofensywną, przewiduje w tym meczu wiele bramek.

W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami padło więcej niż 2.5 gola więc myślę, że i tym razem zwłaszcza drużyna Monaco zaprezentuje nam dobrą grę w ataku.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 stycznia, 20:00over2.51.67 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.