Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Boavista – Braga, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w poniedziałek 28 grudnia 2020 roku, o godzinie 22:00.

Boavista przystępuje do tego meczu po wyjazdowym remisie z Ferreira 1:1. Obie drużyny miały kilka przyzwoitych okazji w pierwszej części, ale gole padały wyłącznie w drugiej części.

Goście objęli prowadzenie jako pierwsi w 61. minucie po golu Elisa i byli naprawdę blisko zdobycia 3 punktów, ale mieli pecha, ponieważ stracili gola w 90. i wywalczyli tylko punkt w tym spotkaniu.

Boavista wypada słabo w tym sezonie, ponieważ ma tylko dziewięć punktów na dziesięć meczów, obecnie zajmując 16 miejsce.


Braga miała łatwy mecz w ostatniej kolejce u siebie z Rio Ave, pokonując rywali 3:0.

Gospodarze znacznie lepiej prezentowali się z piłką przy nodze, zasłużenie obejmując prowadzenie w 43. minucie. Kontynuowali grę w podobny sposób w drugich 45 minutach zdobywając w tym czasie jeszcze dwa gole.

Braga zajmuje 4 miejsce w tabeli, brakuje jej tylko trzech punktów do Benfiki i drugiego miejsca dającego prawo gry w Lidze Mistrzów.

Mając drugie miejsce w zasięgu, Braga z pewnością przystąpi do tego starcia z myślą o zwycięstwie. Mają jakość, zarówno indywidualną, jak i zespołową, a przy odpowiednim podejściu trudno jest wyobrazić sobie, by przegrali w nadchodzącym starciu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 grudnia, 22:0021.76 (Wynik – 1:4)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.