LVBET EURO 2021

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce i niewątpliwie jeden z najlepszych piłkarzy w historii rozpoczął współpracę z firmą LVbet. Chodzi oczywiście o Jakuba Błaszczykowskiego, który od kilku tygodni jest piłkarzem Wisły Kraków.

Jakub Błaszczykowski na bannerach LVbet

Drogi LVbet i Jakuba Błaszczykowskiego zeszły się w Wiśle Kraków, której jak wiadomo od 2017 roku ten legalny bukmacher jest sponsorem głównym i tym samym reklamuje się na koszulkach tego klubu jak i na stadionie.
Popularny “Kuba” zawitał pod Wawel, aby ratować swój ukochany klub przed upadkiem i zrobił coś niesamowitego, zrezygnował z pensji za grę w borykającym się z ogromnymi kłopotami klubie z Krakowa.

Teraz niejako tak szlachetna postawa procentuje, ponieważ wizerunek piłkarza, który tak ciepło odbierany jest przez kibiców w Polsce i na całym świecie jest bardzo atrakcyjny dla sponsorów – a, że LVbet jest już związany z Wisłą, postanowił zrobić następny krok i zaproponował Błaszczykowskiemu współpracę, co powinno wyjść na dobre obu stronom.

Cała umowa reklamowa jest objęta tajemnicą i nie udało nam się dowiedzieć jakie pieniądze mogą wchodzić w grę przy okazji tego kontraktu reklamowego, ale z pewnością zwrócą się one bukmacherowi z nawiązką, szybciej niż przypuszczamy.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *