Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

LVbet oferuje swoim graczom pakiet powitalny do 1500zł. Wielu graczy zastanawia się, co to jest bonus z mnożnikiem? Jak odebrać bonus, oraz jaki jest obrót bonusem. Wyjaśniamy na czym to polega i o co w tym wszystkim chodzi. Teraz nie będzie to już dla Ciebie czarna magia, ale każdy użytkownik będzie miał krok po kroku wyjaśnione tajniki pakietu powitalnego w LVbet.

 • Bonus z mnożnikiem x100 to tak na prawdę bonus 100% od pierwszej wpłaty, bonus z mnożnikiem x50 to de facto bonus 50% od pierwszej wpłaty itd.
 • Żeby odebrać pakiet powitalny należy zarejestrować konto w LVbet oraz wpłacić depozyt minimum 50zł, a żeby skorzystać z pełnej kwoty bonusu, należy wpłacić minimum 1000zł
 • Kwotę wpłacanego depozytu uprawniającą do odebrania bonusu należy obrócić 4 razy, bez ograniczeń czasowych, z kursem całkowitym 2.00 oraz minimum jednym zdarzeniem na kuponie z kursem minimalnym 1.50

Najważniejsze informacje o pakiecie powitalnym

Pakiet powitalny w wysokości 1500zł to tak na prawdę dwa bonusy, jeden w wysokości do 1000zł otrzymywany jako dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty, oraz drugi o wartości do 500zł, który możemy otrzymać przy drugiej naszej wpłacie i jest to dodatkowe 50% naszej drugiej wpłaty. Piszemy, że jest to 100% więcej w przypadku pierwszej wpłaty oraz 50% więcej od drugiej wpłaty, bo w rzeczywistości tak jest, choć termin używany przez LVbet “bonus z mnożnikiem” może nieco mylić. Wszystko wyjaśniamy w dalszej części tekstu.

Pakiet powitalny
Możesz odebrać bonusy w LVbet już teraz

WAŻNE: nie każdy użytkownik może otrzymać całość kwot 1000zł + 500zł, ale tylko Ci którzy wpłacą przy okazji pierwszego depozytu, minimum 1000zł, i analogicznie przy drugim depozycie minimalna wpłata by otrzymać cały bonus w wysokości 500zł, musi wynosić również 1000zł. W pozostałych przypadkach, jeśli kwoty depozytu będą niższe otrzymujemy po prostu 100% więcej od pierwszej i kolejnej wpłaty.
Minimalna wpłata do ubiegania się o bonusy wynosi 50zł. Jeśli wpłacasz mniej niż 50zł z dalszej części tekstu dowiesz się, że również dla Ciebie LVbet przygotował bonus. 

Jeśli chcesz odebrać bonus od pierwszej wpłaty do 1000zł:

KROK 1: Zarejestruj się w LVbet. Jeśli masz problem w rejestracją konta gracza zobacz TUTAJ

KROK 2: Wpłać na swoje konto gracza minimum 50zł ,a do uzyskania całego bonusu wpłać minimum 1000zł.

Po wybraniu formy płatności i kliknięciu w przycisk “WPŁATA” pokarze nam się poniższa plansza. Na której musimy wybrać interesujący nas bonus czyli “BONUS 1000 PLN OD PIERWSZEJ WPŁATY”. Przy okazji dodawania tego tekstu dostępny był również bonus na sporty wirtualne, z którego mogliśmy skorzystać niezależnie od naszego bonusu powitalnego. Jeśli ktoś nie zdecyduje się korzystać z bonusów w LVbet, wówczas należy wybrać okienko “BEZ BONUSU”

Wpłata

Mamy już wybrany nasz bonus powitalny z mnożnikiem i wpłacone pieniądze, teraz pora na kolejny krok w celu skorzystania z bonusu, czyli obstawianie meczów.

KROK 3: Po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty na swoim koncie gracza, otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.
Teraz twój stan konta zwiększy się o 1%, czyli np: z 1000zł na 1010zł, więc teraz masz 1000zł środków własnych i 10zł środków bonusowych.

KROK 4: Przygotuj swój kupon kombinacyjny (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe oraz aktywuj na kuponie, mnożnik kursu całkowitego x100, więc mnożąc kurs całkowity razy 100, mnożymy równocześnie, swój otrzymany bonus 10zł. Robi nam się z tego tak na prawdę bonus w postaci 1000zł, który zapowiadaliśmy na początku.

WAŻNE: nie musimy stawiać jednego kuponu za cały bonus, możemy to rozłożyć na kilka kuponów z mnożnikiem kursu całkowitego razy 100.

Najważniejsze punkty regulaminu bonusu powitalnego:

 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem

Jeśli chcesz odebrać bonus od drugiego depozytu do 500zł:

Bonus od drugiej wpłaty i warunki jego odebrania są niemal identyczne jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty, z tą różnicą, że przy drugiej wpłacie otrzymujemy możliwość obstawienia kuponu z mnożnikiem razy 50, co de facto daje nam bonus 50% więcej od drugiej wpłaty.

KROK 1: Dokonaj drugiego depozytu minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem. Po wybraniu formy wpłaty zobaczymy poniższą planszę, na której wybieramy “BONUS 500 PLN OD DRUGIEGO DEPOZYTU”

Wpłata 2

KROK 2: Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”

KROK 3: Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe, oraz aktywuj kupon z mnożnikiem – ta opcja pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał powyższe warunki.

Wpłacasz mniej niż 50zł – dla Ciebie również mamy bonus

 • Jeśli chcesz odebrać bonus zarejestruj się w LVbet klikając TUTAJ
 • Poinformuj nas o wpłacie pierwszego depozytu niższego niż 50zł wysyłając wiadomość na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”.
 • Otrzymasz bonus w wysokości 10% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x10”. (Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia.)
 • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe oraz aktywuj bonus z mnożnikiem, ta opcja pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał powyższe warunki.
 • Tym samym odbierasz równowartość swojej pierwszej wpłaty

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.