LVBET ADWENT 2021

Lvbet posiada jeden z najlepszych i najbardziej sprawnych supportów, biorąc pod uwagę wszystkie legalnie działające firmy bukmacherskie w Polsce.

Dla każdego użytkownika ten aspekt jest bardzo ważny ponieważ, masz pewność, że w przypadku każdego rodzaju wątpliwości, pytań czy może innych problemów z zakładami bukmacherskimi, możesz liczyć nie tylko na szybką pomoc, ale i na fachową obsługę.

Kalendarz adwentowy 2019
Kalendarz adwentowy 2019 w LV BET

Z jakich form kontaktu możesz skorzystać?

Czat

Jak sama firma LVbet pisze – średni czas oczekiwania na rozmowę to 10 sekund! Czyli tyle co nic, masz możliwość porozmawiania z konsultantem, o każdej sprawie przez całą dobę.

LVbet czat
LVbet Czat

Formularz kontaktowy – kontakt przez email

Inną formą kontaktu, jest wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie wiadomości email na adres pomoc@lvbet.pl – tu również firma chwali się, że odpowiada na maile w średnio 30 minut przez całą dobę! Jak więc widzisz, kontakt jest bardzo sprawny i nie wymaga zbyt dużej cierpliwości.

Formularz kontaktowy - LVbet
Formularz kontaktowy

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie chcesz wysyłać wiadomości lub rozmawiać z konsultantem na czacie, możesz od razu przejść do działu “Najczęściej zadawane pytania” i znaleźć tam odpowiedź na nurtujące Cię problemy. Jeśli nie jest to zbyt zagmatwana sprawa, na pewno znajdziesz tam pomoc szybko i jeszcze sprawniej niż w wyżej wymienionych formach kontaktu.

Przykładowe pytania na które możesz znaleźć odpowiedź w FAQ:

  • Jaka jest minimalna kwota zakładu?
  • Czy mogę pozwolić komuś innemu na wnoszenie zakładów z mojego konta?
  • Mój zakład został rozliczony jako anulowany, co to oznacza?
  • Czy mogę anulować swój zakład?
  • Dlaczego nie mogę wnieść zakładu?

I wiele, wiele innych pytań i odpowiedzi dla Ciebie i Twojej wygody.

WEJDŹ NA STRONĘ LVBET I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

By Sheriff

3 thoughts on “Kontakt, support i czat na żywo”
  1. Dzień dobry wpłaciłem 50 złotych i nie mam na koncie dlaczego,mam czekać 24 godziny i czy będę miał pakiet powitalny w wysokości 1500 złotych w bonusie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.