LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Amiens – Lyon, rozgrywany w ramach pierwszej ligi francuskiej, w piątek 13 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Lyon
Lyon wygrał ostatnie 7 meczów z Amiens.

Amiens do tej pory wygrał tylko jeden mecz w lidze francuskiej, na początku nowego sezonu (w meczu, w którym Lille musiał grać z piłkarzem mniej już w pierwszej połowie meczu). Przed przerwą na rozgrywki między narodowe drużyna przegrała 2:0 z Toulouse.

Po czterech kolejkach i trzema punktami Amiens zajmuje 18 miejsce w tabeli, nie prezentując dobrej formy od początku sezonu.

Środkowy obrońca Dibassy (2/0) jest zawieszony za kartki. 
Ofensywny pomocnik Ghoddos (2/0) jest zawieszony przez FIFA. 
Obrońca Gouano (3/0) prawdopodobnie nie zagra z powodu choroby, a napastnik Mendoza jest nie pewny występu z powodu kontuzji.

Lyon zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli dzięki dwóm przekonującym i dobrym występom – przeciwko Monaco 3:0 an wyjeździe i u siebie w wygranym 6:0 meczu z Angers, jednak od tego czasu zaczęły się problemy.

Przerwa międzynarodowa nadeszła w najlepszym możliwym dla nich momencie. W trzeciej rundzie drużyna poniosła niewielką porażkę 1:0 na wyjeździe z Montpellier, a następnie przyszedł remis z Bordeaux 1:1.

Lewy obrońca Kone (3/0) i pomocnik Mendes (4/0) są zawieszeni na ten mecz. 
Kolejny pomocnik, Lucas (3/1) późno wraca z meczów międzynarodowych i raczej nie zagra w tym meczu.
Występy obrońcy Denayer (4/0), prawego pomocnika Dubois (4/0) i napastnika Depay (4/4) również są wątpliwe.

Lyon nie ma idealnego startu w sezon i nie ma wątpliwości, że będą szukać zwycięstwa w tym meczu. Poprzednie niepowodzenia były spowodowane również tym, że zespół musiał grać zarówno z Bordeaux i Montpellier w osłabieniu po czerwonych kartkach.

Brak Dibassy powinien być ogromnym ciosem dla gospodarzy w obronie, a w ataku również nie mają jakości, aby w zdecydowany sposób zagrozić rywalom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 września, 20:4521.71

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *