LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Arsenal Londyn – Brighton, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 5 grudnia 2019 roku, o godzinie 21:15.

Arsenal
Arsenal ma 6 meczów z rzędu w Premier League bez zwycięstwa.

Arsenal w poprzednim meczu kontynuował swoją nie najlepszą serię w Premier League – 5 meczów bez zwycięstwa. Tym razem Arsenal zremisował na wyjeździe z Norwich 2:2.

Gracze Norwich dwukrotnie obejmowali prowadzenie, a Aubameyang z Arsenalu odpowiadał również golem dwa razy, drugi raz strzelił w 57. minucie, ale ostatnie pół godziny gry nie było na tyle intensywne w wykonaniu gości, aby zapewnić sobie w tym meczu 3 punkty.

Są teraz bez zwycięstwa w ostatnich sześciu kolejkach Premiership, wciąż będąc zaledwie o dwa punkty za strefą dającą awans do Ligi Europy, chociaż zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Z drugiej strony do pozycji 4 tracą już 10 punktów.

Kanonierzy nadal będą grać bez pomocnika Ceballosa (11/0), a także najprawdopodobniej bez środkowego obrońcy Holdinga (1/0) i prawego obrońcy Bellerina (2/0), którzy są kontuzjowani.

Brighton zagrał całkiem niezły mecz z Liverpoolem, ale po dwóch bramkach van Dijka w pierwszych trzydziestu minutach, ich sytuacja stała się nie najlepsza.

The Reds zwolnili tempo, ale wpadli również w kłopoty, gdy ich bramkarz Alisson dostał czerwoną kartkę w 76. minucie.

Goście zmniejszyli straty kilka minut później dzięki bramce Dunka, ale nie byli w stanie całkowicie odwrócić sytuacji, pomimo dobrych szans.

Lewy obrońca Bernardo (2/0) jest kontuzjowany, tak samo jak ofensywny pomocnik Izquierdo, który do tej pory nie występował. Wątpliwy pozostaje występ pomocnika Marcha (8/0).

Arsenal stracił co najmniej 2 bramki w ostatnich 3 meczach (Premier League).

Gospodarze nie odnieśli zwycięstwa w ostatnich ośmiu meczach (Premier League i Liga Europy), ale nadal pozostają faworytem dzięki ofensywnej jakości, którą z pewnością ma ta drużyna.

Brighton jest słabszym zespołem, ale daleko im do łatwego oddania meczu, widząc w jakiej formie jest teraz Arsenal i na pewno będą starać się atakować poprzez kontry.

Tym razem bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Arsenalu, jednak nie bez straty gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 grudnia, 21:15BTTS (co to jest?)1.55 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.