LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz AS Monaco – Marsylia, rozgrywany w ramach pucharu ligi francuskiej, w środę 30 października 2019 roku, o godzinie 21:05.

Monaco
Gracze AS Monaco wygrali 4 z ostatnich 5 meczów w Ligue 1.

Monako wciąż nie jest w najlepszej formie, ale cała drużyna wygląda o wiele lepiej niż na samym początku rozgrywek.

Ostatnio udało im się wygrać na wyjeździe z Nantes 0:1, ale prezentowali oni bardzo pasywny futbol, grając bardzo zachowawczo.

Mieli jednak powód, aby tak grać, ponieważ objęli prowadzenie już w 22. minucie gry za sprawą Bena Yeddera i wybrali nieco bardziej defensywne podejście, które tym razem się opłaciło.

Monako ma teraz cztery zwycięstwa w ostatnich pięciu kolejkach Ligue 1 i cztery punkty przewagi nad strefą spadkową oraz trzy za Reims, który jest na czwartym miejscu.

Marsylia została całkowicie zdominowana przez PSG w poprzedniej kolejce Ligue 1 w ostatnią niedzielę wieczorem, tracąc cztery bramki w pierwszej połowie. Takim też wynikiem zakończył się mecz.

Różnica w jakości była zbyt duża, a wyglądało to tak jakby tylko paryżanom zależało na strzelaniu bramek i wygraniu meczu. Przynajmniej w pierwszej połowie meczu, zanim zwolnili tempo gry.

Tym samym Marsylia odniosła tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu oficjalnych meczach. Ich sytuacja w Ligue 1 i tak jest całkiem niezła. Zajmują obecnie 7 miejsce z 3 punktami straty do drugiego Nantes.

W drużynie Monaco Ofensywni pomocnicy Onyekuru (4/0) i Geubbels (3/0) są odsunięci od gry z powodu kontuzji, a także napastnicy Pellegri i Jovetic – którzy nie zagrali jeszcze w tym sezonie. Marsylia zagra bez kontuzjowanego Thauvina (1/0) i ważnego napastnika Benedetto (11/5) który pauzuje za kartki.

Bardzo prawdopodobna jest rotacja w składzie obu drużyn, z tym, że Monaco już w meczach ligowych grało w bardzo zmiennych składach więc można domniemywać, że mają większą ilość ogranych w tym sezonie zawodników.

Są ogólnie w znacznie lepszej formie, mają lepszych zawodników na ławce, a w drużynie Marsylii aktualnie nawet pierwszy skład nie gra tego co powinien.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 października, 21:0511.97 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *