LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Atalanta – Dinamo Zagrzeb, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 26 listopada 2019 roku, o godzinie 21:00.

Dinamo Zagrzeb
Dinamo zdobyło to tej pory 5 punktów w 4 meczach, Atalanta z kolei ma tylko 1 punkt.

Po trzech porażkach z rzędu Atalanta zdołała zdobyć punkt w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów przeciwko drużynie Manchester City, remisując 1:1.

Oczywiście drużyna Manchesteru stworzyła więcej sytuacji, ale nie umieli tego w pełni wykorzystać, pozwalając również Włochom na bardziej ofensywną grę na niektórych etapach meczu.

Jest to pierwszy punkt zdobyty przez Atalantę, ale zespół nadal nie jest bez szans na nawet na 2 miejsce w grupie, ponieważ wygrywając da ostatnie mecze może wyprzedzić Dinamo i Szachtara, które mają teraz po 5 punktów. Natomiast Atalanta ma już za sobą mecze z Manchesterem City.

Jeśli chodzi o Serie A, to przegrali w poprzednim meczu u siebie z Juventusem 1:3. Gospodarze prowadzili już 1:0, wcześniej nie strzelając karnego, ale ostatnie 15 minut było katastrofalne w ich wykonaniu – stracili wówczas 3 bramki.


Włosi powinni zagrać tylko bez kontuzjowanego napastnika Zapaty (7/6).

Dinamo nieco nieoczekiwanie zremisowało 1:1 w ostatnim meczu ligowym, tracąc dwa punkty u siebie z Hajdukiem Split w zeszły piątek.

Chociaż byli znacznie lepsi i stworzyli znacznie więcej groźnych sytuacji niż ich przeciwnicy ze Splitu, lecz tym razem nie byli skuteczni w ofensywie. Mimo to Dinamo pozostaje z przewagą czterech punktów nad wiceliderem.

Środkowy pomocnik Moro (12/2) jest zawieszony na ten mecz. Kontuzjowany jest także napastnik Kulenovic (2/0) i obrońca Leskovic (5/0).

Nawet z tylko jednym punktem zdobytym do tej pory, Atalanta ma szansę na pozostanie w europejskich pucharach. Jednak, aby je zachować, drużyna będzie potrzebować zwycięstwa w tym pojedynku i bardzo prawdopodobne jest, że zaatakuje od pierwszej minuty.

Dinamo nie może liczyć tylko na obronę, która w ostatnim czasie nieco zawodzi, więc sądzę, że będzie to otwarty mecz z obu stron.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 listopada, 21:00over2.51.55 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *