LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Atromitos Ateny – Dunajska Streda, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europejskiej, w czwartek 1 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:00.

Dunajska Streda - Cracovia
Piłkarze Dunajskiej Stredy w pierwszej rundzie kwalifikacji pokonali Cracovię Kraków.

Bardzo dobra gra Atromitos na Słowacji, przełożyła się na zwycięstwo 2:1 i komfortową sytuację przed rewanżem. 

Oba gole strzelone w pierwszej połowie po świetnie przeprowadzonych kontratakach. W drugiej połowie drużyna z Aten nieco się cofnęła, straciła bramkę, ale miała też kilka niezłych okazji na strzelenie trzeciej bramki, po kolejnych wzorowo wyprowadzanych kontratakach.

Mimo, że sezon w Grecji jeszcze się nie zaczął, to Atromitos jest już w dobrej formie. Nadal jednak mają na pewno w pamięci ubiegłoroczną bolesną i nieoczekiwaną porażkę w dwumeczu z Dynamo Brest w eliminacjach LE, dlatego bardzo poważnie podchodzą do dzisiejszego meczu.

Mają zawodników z doświadczeniem i występami w Europie i wiedzą, jak rozegrać taki mecz. Dodatkowym plusem dla drużyny jest to, że wszyscy ważni gracze zespołu mogą wystąpić w tym meczu.

Dunajská Streda miała szansę wykorzystać przewagę w pierwszym meczu, ale im się to nie udało. Teraz jadą do Aten, szukając co najmniej dwóch bramek. Raczej jest to mało prawdopodobne.

Po pierwszych dwóch kolejkach drużyna ma na koncie dwa zwycięstwa ze Z. Moravce 2:1 na wyjeździe oraz 5:1 z Pohronie u siebie w ostatnią niedzielę.

W zeszłym roku odpadli z Ligi Europy, gdzie zostali znokautowani przez Dinamo Mińsk. Drużyna słowacka nigdy nie była w stanie przejść do trzeciej rundy kwalifikacyjnej.

Atromitos skoncentruje się na swoim celu, jakim jest kwalifikacja do kolejnej rundy – na pewno nie popełnią błędu z poprzedniego sezonu. Są wyraźnie lepsi od Dunajskiej Stredy, drużyny z wieloma słabościami defensywnymi, co pokazali w pierwszym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 sierpnia, 19:0012.12 (Wynik – 3:2)


By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *