Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Barnsley – Brentford, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w niedzielę 29 września 2019 roku, o godzinie 14:30.

Barnsley
Barnsley wygrał w tym sezonie tylko jeden mecz na inaugurację.

Drużyna gospodarzy miała słaby początek sezonu, ponieważ znalazła się w strefie spadkowej. Obecnie zajmują 22 miejsce w tabeli z 5 punktami w 8 meczach do tej pory. Barnsley wygrał 1, zremisował 2 i jak dotąd przegrał 5 meczów w tym sezonie. W Barnsley martwi mnie to, że stwarzają niewiele sytuacji bramkowych i strzelili tylko 4 bramki w 8 meczach ligowych, tracąc 12.

Przystępują do tego meczu z 4 porażkami i remisem w ostatnich 5 meczach ligowych. Jedyną wygraną była u siebie w pierwszym meczu sezonu, gdy pokonali Fulham 1:0. Od tego czasu nie wygrywają, przegrali 3:0 u siebie z Carlisle w pucharze, następnie zremisowali 2:2 z Charltonem u siebie, a następnie 3:1 u siebie z Luton i 2:0 u siebie do Leeds. 

W domu wydają się nie być tak mocni jak to z reguły bywa.

Drużyna gości również miała słaby początek sezonu, biorąc pod uwagę, jak dobry jest ich skład. Udało im się zdobyć 8 punktów w 8 meczach i wygrać 2, zremisować 2 i przegrać 4 z zaledwie 5 bramkami strzelonymi i 6 straconymi. 

Myślę, że Brentford jest zdecydowanym faworytem tego meczu i zdobędą tutaj 3 punkty, potrzebne do walki o czołowe miejsca w tabeli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 września, 14:3022.04 (Wynik – 1:3)


By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.