LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Borussia Dortmund – Augsburg, rozgrywany w ramach niemieckiej 1. Bundesligi, w sobotę 17 sierpnia 2019 roku, o godzinie 15:30.

Borussia Dortmund
Borussia Dortmund – piłkarze cieszący się z wygranej.

Dortmund otworzył sezon zwycięstwem 2:0 w finale Superpucharu przeciwko Bayernowi Monachium i teraz wielu uważa, że ​​będą w stanie zatrzymać dominację Bawarczyków.

Piłkarze Borussi poradzili sobie również w meczu Pokal DFB, z Uerdingen Wygrana w taki samym rozmiarze, ale napoczęli oni dość słabego rywala z 3 ligi, dopiero w drugiej połowie, kiedy przyspieszyli i zaczęli sobie stwarzać więcej dogodnych sytuacji.

Mecz w pucharze niemiec był można powiedzieć częścią przygotowań do sezonu bo dzień później rozegrali kolejny mecz z amatorami z Preussen Munster, odnosząc zwycięstwo 4:0 dokonując rotacji drużyny. 

Poza tym wyglądali bardzo skutecznie w meczach przedsezonowych, strzelając cztery bramki Udinese i St Gallena, trzy przeciwko Liverpoolowi.

Lewy pomocnik
 Guerreiro, nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji odniesionej w Superpucharze Niemiec.

Augsburg miał dobre wyniki we wczesnej fazie przygotowań, pokonując Greuthera Furth i Galatasaray. Jednak zespół poniósł dwie porażki na koniec przygotowań – przegrał 2: 6 z Villarreal i 2:3 przeciwko drużynie Bolonii z Serie A.

Nowo pozykany obrońca Iago doznał kontuzji i nie zagra w tym meczu, a także napastnicy Max (30/4 w ostatnim sezonie) i Finnbogason (18/10 w ostatnim sezonie). 
Mało prawdopodobne jest, aby zagrał Framberger (7/0 w poprzednim sezonie), środkowy obrońca Gouweleeuw (25/0 w poprzednim sezonie), pomocnicy Saranren Bazee (nowo pozyskany z Hanoveru) i Gotze (6/1 w poprzednim sezonie), a także napastnik Cordova (20/3 w poprzednim sezonie).

Dortmund może być trochę lepiej przygotowany na wczesny etap w Bundeslidze, ponieważ zespół miał napięty harmonogram przygotowań do meczów, a także grał w starciach o Superpuchar i DFB Pokal.

Różnica w jakości tych drużyn jest bardzo duża i jest na korzyść drużyny Borussi. Augsburg nie zrobił wrażenia pod koniec przedsezonowych gier. Gospodarze chcąc zdobyć mistrzostwo niemiec muszą po prostu takie mecze wygrywać i to w zdecydowany sposób.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 sierpnia, 15:301 (HA: -1.5)1.63

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *