Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Brescia – Fiorentina, rozgrywany w ramach pierwszej ligi włoskiej, w poniedziałek 21 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Fiorentina
Fiorentina ma 3 zwycięstwa pod rząd w Serie A.

Mimo że ich wyniki na to nie wskazują, Brescia gra przyzwoitą piłkę i zdecydowanie zasłużył sobie na jak dotąd na nieco więcej punktów.

W połączeniu z dość trudnym harmonogramem zdobycie większej ilości punktów niż mają obecnie, czyli 6 było bardzo trudnym zadaniem, ponieważ po rozegranych 6 kolejkach zespół grał już w Mediolanie i Neapolu, oraz u siebie z Juventusem.

W poprzednim meczu co prawda przegrali z Napoli 2:1, ale pozostawili pozytywne wrażenie, mimo że przewaga gospodarzy była oczywista, zwłaszcza do momentu uzyskania przewagi dwóch goli w pierwszej połowie meczu. Balotelli zmniejszył różnicę w 67. minucie, ale goście nie mieli realnych szans na doprowadzenie do remisu.

Donnarumma i Balotelli powinni poprowadzić atak w formacji 4-3-1-2. Pomocnik Ndoj jest nieobecny przez długi czas i nie grał do tej pory. Z powodu kontuzji nie zagra również Torregrossa (1/0).

Z drugiej strony Fiorentina jest teraz w dobrej formie po dwóch porażkach na początku sezonu. Złapali rytm w którym w ostatnich pięciu meczach mają dwa remisy i 3 ostatnie zwycięstwa.

Przystępują do tego meczu po skromnym 1:0 z Udinese u siebie. Wcześniej mieli zwycięstwo u siebie nad Sampdorią i nieco zaskakujące 1:3 na wyjeździe z AC Milan.

Są teraz zaledwie o jeden punkt za miejscami gwarantującymi start w europejskich pucharach i na pewno chcą kontynuować dobrą passę i wziąć udział w wyścigu o pierwsze cztery pozycje.

Należy zaznaczyć że w ostatnich 3 meczach Brescii z Fiorentiną, padło więcej niż 2.5 gola.

Zazwyczaj mecze Fiorentiny są bardzo emocjonujące ponieważ, preferuje ona bardzo ofensywny styl gry. Teraz, mając po swojej stronie wysokie morale i dobrą formę, powinniśmy oczekiwać dokładnie takiego meczu.

Brescia będzie na pewno chciała w końcu przełożyć swoją dobrą grę na zdobycz punktową. U siebie są groźni i nie boją się atakować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 października, 20:45over2.51.75 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.