LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Chorwacja – Węgry, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w czwartek 10 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Chorwacja
Chorwacja zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie E.

Po nieco niepewnym starcie w kwalifikacjach i przegranej z Węgrami na wyjeździe, Chorwaci poprawili swoją formę i są teraz faworytami do awansu na Mistrzostwa Europy bezpośrednio z pierwszej pozycji.

Mimo to, ich forma nadal nie jest najlepsza. W meczach wrześniowych najpierw wygrali ze Słowacją na wyjeździe 4:0, ale w kolejnym meczu zremisowali ze słabym Azerbejdżanem 1:1.

Co prawda zajmują pierwsze miejsce w tabeli, ale z pewnością życzyli sobie spokojniejszych eliminacji, ponieważ tuż za ich plecami z punktem straty są Słowacja i Węgry oraz Walia która ma cztery punkty straty, ale jeden mecz rozegrany mniej.

Węgry nie mogą być zadowolone ze swoich wyników we wrześniu, ponieważ drużyna przegrała z Czarnogórą w meczu towarzyskim 2:1, następnie poniosła porażkę 1:2 przed własnymi fanami przeciwko Słowacji w znacznie ważniejszym mecz.

Po tej porażce ich sytuacja w grupie jest nadal nie pewna, więc teraz każdy zdobyty punkt jest na wagę złota.

Chorwacja jest w tym meczu zdecydowanym faworytem, ​​ale obecnie nie należy im zbytnio ufać. Z drugiej strony Węgrzy mają dobrą jakość w drużynie i jestem przekonany, że nie będą się bronić w tym meczu, co zapowiada sporo strzelonych bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 października, 20:45BTTS2.08 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *