LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Club Brugge – LASK Linz, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 28 sierpnia 2019 roku, o godzinie 21:00.

Club Brugge
WAŻNE: Club Brugge nie przegrał w żadnym z ostatnich 10 meczów u siebie.

Club Brugge odniósł ważne, minimalne zwycięstwo w pierwszym meczu, strzelając gola na początku po rzucie karnym. Mecz zakończył się rezultatem 0:1.

Ogólnie rzecz biorąc, pokazali się z lepszej strony niż ich przeciwnicy i wyglądali na o wiele bardziej doświadczoną drużynę. Tempo gry było wysokie co było spowodowane szybko zdobytą bramką przez gości.

LASK nie był w stanie zagrozić w konkretny sposób bramce zespołu z Belgii. Club Brugge był natomiast zadowolony z prowadzenia i nie chciał bardziej ryzykować.

Drużyna nie grała w ten weekend w lidze belgijskiej, próbując się lepiej przygotować na ten mecz. Po czterech rozegranych kolejkach są o dwa punkty za liderem – Standard Liege, ale mają rozegrany jeden wspomniany wyżej mecz mniej.

Jeśli chodzi o braki kadrowe w Club Brugge to tylko
obrońca Mechele (2/0), może nie zagrać w tym meczu, ale nie grał on również w pierwszym spotkaniu.

Po dwukrotnym pokonaniu Bazylei w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów, prawdopodobnie wszyscy od LASK oczekiwali więcej po pierwszym meczu, ale teraz zespół będzie musiał wykonać jeszcze trudniejszą pracę i odwrócić sytuację na swoją korzyść.

Bez wątpienia są teraz w nie najlepszej sytuacji, po porażce u siebie, ale to jest właśnie powód, dla którego mogą podejść do tego meczu nieco bardziej zrelaksowani, nie mając wiele do stracenia.

Zespół poradził sobie dobrze podczas weekendu, pomimo bardzo napiętego harmonogramu, pokonując Rapid Wiedeń na wyjeździe 1:2. Po pięciu kolejkach mają cztery zwycięstwa i remis, i mają o dwa punkty mniej niż lider z Salzburga.

Obrońca Ramsebner (2/1) i pomocnik Oh są kontuzjowani i nie zagrają w tym meczu.

Teraz, gdy LASK znajduje się w sytuacji, w której muszą zaatakować i poszukać gola, powinien to być otwarty i ofensywny mecz.

Club Brugge ma jakość i doświadczenie w drużynie, by wygrać ten mecz, gdy Austriacy się otworzą. Będą kontrolować grę i wyprowadzać kontrataki, które z pewnością przy dobrze ostatnio spisującej się ofensywie zakończą się nie jedną bramką.

Żeby obstawić to spotkanie w LVbet, przejdź do sekcji “zakłady specjalne” dla tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 sierpnia, 21:001 & over2.52.40 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *