LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVBet na mecz Czechy – Czarnogóra rozgrywany w ramach Eliminacji EURO 2020, dnia 10 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45.

Czechy po sromotnej porażce w pierwszej kolejce z Anglią 5:0 podnieśli swoje morale i nie pogrzebali swoich szans na awans już po pierwszych kolejkach, wygrywając 2:1 z Bułgarią. Zespół Czech w tym meczu nie pokazał się jednak ze zbyt dobrej strony – cieszyć ich powinien jedynie wynik. W kolejnym meczu muszą wygrać i poprawić swoją grę.

Gospodarze nadal nie będą mogli skorzystać z obrońcy Gebre Selassie (54/3, Werder), pomocników Darida (55/4, Hertha), Dockal (39/6, Sparta Praga), Zhmhal (13/1, Slavia Praga ), napastnika Skoda (19/4) w porównaniu do poprzedniego meczu w marcu.

Czarnogóra w poprzednim meczu zremisowała z Kosowem, tylko dlatego, że zagrali lepszą drugą połowę i zdołali wyrównać stan meczu. Forma zespołu schodzi jednak na dalszy plan, gdy trener zostaje odsunięty od drużyny, a dwóch podstawowych zawodników odmówiło występu w kadrze przed meczem z Kosowem. Nowy trener z pewnością nie zdoła poukładać tak szybko drużyny.

Goście wystąpią bez Stojkovicia (15/0, Crvena zvezda), Savicia (51/5), Atletico Madryt), pomocnika Ivanica (15/1, Crvena zvezda).

Mimo, że Czesi nie zrobili na mnie wrażenia w poprzednim meczu, stawiam jednak na ten zespół, bo Czarnogórcy są teraz z rozsypce.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 czerwca, 20:4511.58

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *