LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Estonia – Holandia, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w poniedziałek 9 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Holandia
Holandia pokonała Niemców w poprzednim meczu 4:2.

Estonia jest ostatnio w bardzo złej formie, w czwartek przegrała kolejny mecz tym razem z Białorusią u siebie 1:2. Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie, a zwycięska w doliczonym czasie gry.

Drużyna Estonii po czterech meczach ma zero punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy C.

Gospodarzom brakuje obrońcy Baravnova (34/0, Alashkert), pomocników Puri (77/4, Nomme Kalju), Millera (8/1, Flora) i Antonova (47/2, Ararat-Armenia) w porównaniu do meczów rozgrywanych w czerwcu.

Holandia odniosła w poprzednim meczu imponujące zwycięstwo z Niemcami 4:2, na wyjeździe. Drużna przegrywała już 1:2, ale potrafiła odwrócić losy meczu strzelając w ostatnich 30 minutach meczu, 3 bramki.

Ze względu na finałowy turniej Ligi Narodów UEFA rozegrali do tej pory tylko trzy mecze. Dwa zwycięstwa i porażka w pierwszym meczu u siebie z Niemcami 2:3.

Holandia myśląc o awansie musi takie mecze jak z Estonią wygrywać i to bez cienia wątpliwości, mają aktualnie sześć punktów straty do prowadzącej Irlandii Północnej, ale jeden mecz mniej i dużo korzystniejszy terminarz (Irlandia nie grała jeszcze żadnego meczu z Niemcami i Holandią).

Holandia jest teraz w świetnej formie, na fali wznoszącej i bardzo zdeterminowana by awansować na turniej finałowy EURO 2020, gdyż opuścili oni dwie ostatnie ważne imprezy jakim było EURO 2016 oraz Mistrzostwa Świata 2018.

Estonia w kolei nie ma jakości w drużynie, jest to jedna z najgorszych reprezentacji w Europie. Mecz powinien się skończyć wysokim zwycięstwem Holandii.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 września, 20:45over3.51.98 (Wynik – 0:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *