LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Holandia – Anglia rozgrywany w ramach Ligi Narodów, 6 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45

Po sukcesie w fazie grupowej Ligi Narodów, Holandia rozpoczęła eliminacje EURO 2020 nie po swojej myśli. Ze względu na słabe wyniki w ostatnich latach zespół Ronalda Koemana trafił do grupy z Niemcami, i o ile w Lidze Narodów udało się tej drużynie wyszarpać remis w ostatniej kolejce – co dawało Holandii wyjście z grupy, to już w Eliminacjach do EURO nie było tak prosto i “Oranje” przegrali u siebie 2:3
Jeśli chodzi o zespół Holandii to trzeba zwrócić uwagę na jeden, bardzo ważny aspekt. Wraz z sukcesem Ajaxu Amsterdam na arenie europejskiej, wiele z ich młodych gwiazd potwierdziło swoje walory i wniosło znaczący wkład w przywrócenie reprezentacji “Oranje” na pozycję w czołówce reprezentacji na świecie.

Anglicy pod wodzą Garetha Southgate zrobili niesamowity postęp, zwłaszcza młodzi gracze czują się bardzo dobrze z tym trenerem . Z powodzeniem stworzył on bardzo silną drużynę i pomógł Anglii zdobyć 4 miejsce na MŚ.

Oba zespoły wykazują młodzieńcze tempo gry, które może wskazywać na bardzo energiczny i ekscytujący mecz. Jednak Holandia ma większe oczekiwania, mając w składzie gwiazdy już światowego formatu, takich jak de Ligt, van Dijk, de Jong czy Depay, którzy grają z powodzeniem w najlepszych ligach Europy.

W ostatnich meczach obie drużyny nastawiały się na atak i zdobywały bardzo dużo bramek, więc i w tym meczu powinno ich paść nie mniej niż 3.

DATA I GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 czerwca, 20:45over2.52.02

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *