LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w niedzielę 3 listopada 2019 roku, o godzinie 12:30.

Jagiellonia
Drużyna Jagiellonii, bardzo rzadko przegrywa w meczach u siebie.

Jagiellonia nie ma ostatnio zbyt dobrego czasu. W ostatnich 7 meczach wygrała zaledwie jeden mecz – u siebie z Cracovią 3:2, a ponad to zanotowała 3 remisy oraz 3 porażki.

Jednak trzeba przyznać, że już w meczu z Cracovią zaprezentowali się na prawdę nieźle, a ich ostatni mecz z Wisłą Płock na wyjeździe, co prawda przegrali, jednak mieli więcej posiadania piłki, oraz sytuacji podbramkowych, jednak nie funkcjonowało u nich kompletnie wykończenie akcji.

Jagiellonia zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli z 20 punktami zdobytymi w 13 meczach. I jeśli myślą o walce o czołowe lokaty w tym sezonie, nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

ŁKS z kolei zanotował 4 mecze bez porażki w oficjalnych meczach, z czego 3 wygrał, były to jednak 3 zwycięstwa u siebie (dwa w lidze i jeden w Pucharze Polski), gdzie drużyna z Łodzi gra o niebo lepiej niż na wyjazdach. W tym sezonie poza domem wygrali tylko raz w Ekstraklasie, a było to w drugiej kolejce.

ŁKS jest w tabeli tuż na strefą spadkową ze zdobyczą 11 punktów w 13 meczach.

Myślę, że coraz lepsza forma Jagiellonii pozwoli tej drużynie, na zwycięstwo w meczu z ŁKS. Mają po prostu lepszą drużynę, a mecz rozgrywany u siebie, przed własnymi kibicami z pewnością doda im animuszu.

Jak już wspomniałem, nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktową, a przeciwko słabo dysponowanemu na wyjazdach ŁKS, będzie to zadanie łatwiejsze niż zwykle.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 listopada, 12:3011.75 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *