LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Kamerun – Gwinea Bissau, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 25 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00.

Kamerun PNA
Gracze Kamerunu z pucharem za zwycięstwo w Pucharze Narodów Afryki w 2017 roku na boiskach Gabonu.

Kamerun nie miał łatwej drogi do tegorocznego turnieju, ponieważ w grupie mieli Komory, Malawi oraz bardzo silne Maroko. Do ostatniej kolejki drużyna musiała walczyć o przepustkę na Puchar Narodów Afryki wygrywając pewnie z Komorami 3:0.

Przygotowania do turnieju w Egipcie były storpedowane przez konflikt drużyny z federacją piłkarską Kamerunu, ale mecze te wypadły dość dobrze ponieważ po zwycięstwie nad Zambią 2:1 przyszedł remis z Mali 1:1 – oba mecze były rozgrywane na początku czerwca na neutralnym terenie.

Kamerun jest obrońcą tytułu zdobytego w Gabonie w 2017 roku. Jednak tym razem będzie im bardzo ciężko powtórzyć ten sukces.

Ich trenerem narodowym jest Clarence Seedorf , który na pewno będzie pod presją wyniku, ponieważ zespół nadal jest pełen przyzwoitej jakości – szczególnie w ataku z piłkarzami takimi jak N’Jie z Marsylii lub Choupo-Motig z PSG

Z kolei gracze Gwinei Bissau w bardzo wyrównanej grupie kwalifikacyjnej z Mozambikiem, Namibią i Zambią zdołali wywalczyć pierwsze miejsce i przepustkę na turniej. Wygrali co prawda tylko dwa mecze i mieli tylko dwa punkty więcej od ostatniej w grupie Zambii, ale zwycięzców się nie sądzi.

W meczu sparingowym przed zawodami, Gwinea przegrała z Angolą 2:0 i był to ich jedyny sparing przed tym turniejem.

Ich zespół składa się z graczy grających głównie w Portugalii, a także kilku bardziej doświadczonych graczy z pozostały lig europejskich, ale raczej bardzo mało liczących się na kontynencie.

Reprezentacja Kamerunu nie jest już tak wysokiej klasy, jak kiedyś, ale mimo to drużyna pozostaje na szczycie afrykańskiej piłki nożnej.

Gwinea Bissau nie wygląda zbyt obiecująco i nie powinna mieć wielu szans na zdobycie tutaj choćby jednej bramki. Myślę, że zagrają bardzo defensywnie i będą liczyli na remis.

Moje typy to zwycięstwo Kamerunu i poniżej 2.5 gola w meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 czerwca, 19:001 i under 2.52.25 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *