LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Kosowo – Anglia, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w niedzielę 17 listopada 2019 roku, o godzinie 18:00.

Anglia
Anglicy mają już zapewniony awans na EURO 2020, mogą więc podejść na luzie do tego spotkania.

Kosowo dało z siebie wszystko w przegranym 2:1 meczu z Czechami w czwartkowy wieczór, co wykluczało ich z wyścigu o awans na EURO.

Drużyna prowadziła nawet od 50. minuty, ale bramka została strzelona wbrew przebiegowi meczu. Ostatecznie jednak Czesi zasłużenie zdobyli dwie bramki i wygrali.

Mimo to Kosowo ma szansę na dodatkowe baraże, za sprawą dobrego miejsca w Lidze Narodów. Będą na pewno chcieli również pozytywnie zakończyć te eliminacje.

Poza porażką z Czechami, drużyna angielska poradziła sobie całkiem dobrze w grupie, w której nie mieli tak na prawdę godnego rywala.

Ostatnio ponownie pokazali totalną dominację nad rywalem, w wygranym u siebie meczu 7:0 z Czarnogórą.

Dzięki temu zwycięstwu drużyna angielska będzie mogła na większym luzie podejść do tego meczu, ponieważ już zdobyła kwalifikacje.

Kosowo sprawiło miłą niespodziankę swoimi występami w tych eliminacjach. Będą zapewne chcieli pokazać, że zasłużyli za więcej, zwłaszcza przeciwko tak renomowanej reprezentacji.

Drużyna angielska, już zakwalifikowała się na Euro, więc może grać nieco bardziej zrelaksowana. Tak więc ofensywna gra i wiele goli jest bardzo prawdopodobne w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 listopada, 18:00over2.51.65 (Wynik – 0:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *