LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Leganes – Atletico Madryt, rozgrywany w ramach pierwszej ligi hiszpańskiej, w niedzielę 25 sierpnia 2019 roku, o godzinie 19:00.

Atletico Madryt
Gracze Atletico w tym sezonie będą walczyć o Mistrzostwo Hiszpanii.

Za nami pierwsza kolejka Primera Division. Nie obyło się bez niespodzianek, ale nasz dzisiejszy faworyt Atletico Madryt nie zwiódł i wygrał mecz z Getafe u siebie 1:0.

To był dziwny mecz: obie drużyny dostały czerwoną kartkę w pierwszej połowie. Można zdecydowanie powiedzieć, że Atletico w pełni zasłużyło na wygraną i 3 punkty. Więcej posiadania piłki i strzałów na bramkę przełożyło się na gola Moraty w 23 minucie. Przeciwnicy Atletico nie uderzyli ani razu na bramkę, co potwierdza tylko dobrą formę, żelaznej defensywy Atletico.

W meczu z Leganes nie zagrają na pewno Lodi i Vrsaljko . Costa, Garces i Simic nie są pewni występu.

W ostatnim meczu Leganes zagrał przeciwko Osasunie, przegrywając 0:1. Byli lepszą drużyną przez większość meczu, ale ostatecznie przegrali. Po tym, jak stracili bramkę, zaczęli wyglądać na nieco sfrustrowanych; w końcu dostali nawet czerwoną kartkę. 

W meczu z Atletico nie zagrają Rodriguez, Szymanowski i Varela.

Altetico ma silniejszy skład, moim zdaniem wygląda na bardziej dojrzałą i doświadczoną drużynę, która celuje w Mistrzostwo Hiszpanii, więc już na początku rozgrywek nie może sobie pozwolić na straty punktowe, kiedy harmonogram meczów nie jest jeszcze tak napięty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 sierpnia, 19:0021.80 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *