LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Luzern – FC Zurich, rozgrywany w ramach pierwszej ligi szwajcarskiej, dnia 28 lipca 2019 roku o godzinie 16:00.

FC Zurich
Gracze FC Zurich podczas meczu z Villarreal.

Luzern bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki w nowym sezonie wygrywając na inaugurację na wyjeździe St. Gallen 2:0. Drużyna była niewielkim faworytem przed meczem, ale można powiedzieć, że byli naprawdę skuteczni na boisku i po prostu czekali na swoją szansę.

W czwartek drużyna Luzern wygrała również pierwszy mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Europejskiej z Klaksvik z Wysp Owczych – 1:0.

Z drugiej strony Zurych bardzo rozczarował w pierwszej kolejce – drużyna przegrała 0:4 u siebie z Lugano. Wyglądali oni jakby nie byli kompletnie przygotowani do sezonu, a przecież na zakończenie okresu przygotowawczego Zurich wygrał z mocnym RB Lipsk 4:1.

Widocznie zespół będzie potrzebował trochę więcej czasu, aby rozkręcić się i odbudować formę.

Goście zagrają bez środkowego obrońcy Omeragica, prawego obrońcy Ruegga, defensywnego pomocnika Kryeziu, pomocników Wintera i Schonbachlera.

Patrząc wyłącznie na to, co widzieliśmy od pierwszej kolejce, gracze z Lucerny powinni być wielkimi faworytami tego meczu. Rozpoczynając sezon od ważnego zwycięstwa podnoszącego morale, jestem pewien, że nie będą się bali atakować i szukać swoich szans, podczas gdy Zurich będzie szukał nowych rozwiązań, aby poprawić grę.

Zurich na pewno nie jest taki zły jakby na to wskazywał pierwszy mecz i na pewno będą chcieli się zrehabilitować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 lipca, 16:00BTTS1.75 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *