LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Rafael Nadal – Roger Federer, rozgrywany w ramach turnieju Wimbledon, dnia 12 lipca 2019 roku o godzinie 16:00.

Roger Federer
Roger Federer na kortach Wimbledonu 2019.

W półfinale Wimbledonu zmierzą się jedni z najbardziej utytułowanych tenisistów świata – Rafale Nadal i Roger Federer. Ich ostatni mecz na Wimbledonie odbył się, ponad dziesięć lat temu – w 2008 roku rozegrali jeden z najlepszych finałów tego turnieju w historii, po pięciosetowym meczu (ostatni set 9-7) wygrał Nadal.

Rafael Nadal jest w świetnej formie w tym sezonie. Wygrał swój ostatni turniej, którym był French Open – tam pokonał Federera w finale 3-0. 

Jednak jeśli można powiedzieć, że Roland Garros jest drugim domem Nadala, to Wimbledon jest drugim domem Federera. Gra tu najlepszy tenis. Rogerowi udało się wygrać osiem tytułów na Wimbledonie – ostatnie trofeum, które tu zdobył, miało miejsce w 2017 roku.
W ubiegłym roku przegrał w ćwierćfinale z Kevinem Andersonem.

Roger Federer uwielbia tę nawierzchnię, rozegrał 214 meczów na trawie i wygrał 187 meczów. Rafael Nadal ma również przyzwoite statystyki na trawie – 74 zwycięstwa w 97 meczach, ale do króla Rogera dużo mu jeszcze brakuje.

Federer po drodze do półfinału wygrał z: Harris, Clarke, Pouille, Berrettini i Kei Nishikori. Stracił łącznie dwa sety w tych pojedynkach. Jeden w swoim pierwszym meczu i jeden w swoim ostatnim meczu z Nishikori.

Nadal był lepszy do tej pory od: Sugita, Kyrgios, Tsonga, Sousa, Querrey. Stracił tylko jeden set przeciwko Nickowi Kyrgiosowi.

Myślę, że Federer będzie dopingowany przez publiczność, jak zawsze na Wimbledonie. W do tej pory rozegranych pojedynkach prowadzi Nadal 24-15, ale na trawie częściej wygrywał już Federer 2:1. Myślę, że Federer jest w tak znakomitej formie na trawie, że dzisiaj wygra z Nadalem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 lipca, 16:0022.15 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *