LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecze Niemcy – Serbia rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy U21, dnia 20 czerwca o godzinie 21:00.

Nimecy u21

Niemcy zrobili to, co było potrzebne w pierwszym meczu grupowym, czyli wygrali z Danią 3:1. Wyglądali na całkowicie pewnych siebie i dobrze rozgrywali piłkę w środku pola.
Dominacja w pierwszej połowie została potwierdzona bramką Richtera, który strzelił kolejnego na początku drugiej połowy. Niemcy prowadząc już 2:0, ani myśleli bronić wyniki, nacierali na rywala nawet mając już solidną zaliczkę bramkową.

Serbowie w swoim pierwszym meczu, całkowicie nie spełnili oczekiwań, przegrywając z Austrią 0:2. Austriacy nie musieli się wysilać zbyt wiele w ataku, a i tak dochodzili do dogodnych sytuacji, co może świadczyć, że obrona Serbów nie jest zbyt pewna siebie. Ich gra była bardzo wolna, tym bardziej po stracie jednego zawodnika w 75 minucie, nie mieli już nic do powiedzenia. Bardzo nerwowa gra w obronie jak i w ataku mogą świadczyć o tym, że piłkarze Ci nie tworzą kolektywu i prawdziwej drużyny.


Obie ekipy powinny wystawić najsilniejszy skład z wyjątkiem serbskiego środkowego obrońcy Jovanovica (25/0, Bordeaux), który jest zawieszony po czerwonej kartce przeciwko Duńczykom.

Serbski zespół jest na prawdę pełen indywidualności i jakości, ale to nic nie znaczy, jeśli nie będzie ponownie chemii między zawodnikami. W tej drużynie widać, że nie ma przywódcy i nie ma kto pokierować tym zespołem na boisku. Ze względu na charakter zawodów Niemcy muszą wystawić to, co najlepsze, i po raz kolejny nie powinni zatrzymywać się nawet gdy będą prowadzić. Serbowie wyglądają jak drużyna, którą łatwo tu zniszczyć, a ich problemy mają o wiele głębszą naturę. Stawiam więc, że Niemcy wygrają z przewagą co najmniej dwóch bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 czerwca, 21:001 (H: 0:1)1.95 (Wynik – 6:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *