Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz NK Maribor – Rosenborg, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 7 sierpnia 2019 roku, o godzinie 20:15.

Maribor piłkarze
Gracze Maribor w pierwszym meczu z AIK Sztokholm.

Maribor kontynuuje rywalizację w eliminacjach Ligi Mistrzów ze skandynawskimi drużynami. W poprzedniej rundzie wyeliminował po niezwykle dramatycznym meczu i dogrywce AIK Sztokholm.

W pierwszym meczu u siebie wygrał 2:1, następnie po 90 minutach w drugim meczu było 2:1 dla przeciwników, ale w dogrywce po stracie gola w 93 minucie, udało im się w końcówce strzelić na 3:2 w 117 minucie gry i dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe awansować do trzeciej rundy.

Po meczu kwalifikacyjnym w ostatni weekend drużyna zremisowała z Murą 1:1, ale trener w tym meczu dał odpocząć, aż 7 podstawowym zawodnikom. Dlatego w meczu z Rosenborgiem należy oczekiwać od drużyny świeżości.

Należy wspomnieć, że trener Darko Milanic jest pod niewielką presją, a jego przyszłość będzie zależeć od sukcesu w Europie.

Rosenborg jest zupełnie inną drużyną niż AIK, jeśli chodzi o styl gry. Nie będą grać, aż tak defensywnie jak robiła to drużyna AIK, zwłaszcza na wyjazdach.

Rosenborg rozprawił się w poprzedniej rundzie z pogromcami Piasta Gliwice, drużyną BATE Borysów. Po przegraniu pierwszego meczu na Białorusi 2:1, wygrali 2: 0 w Norwegii, i awansowali.
Mieli także mecz ligowy z Sarpsborgiem, który zakończył się wynikiem 1-1, ale trener niewiele zmienił w pierwszym składzie, ponieważ tylko dwóch graczy odpoczywało.

Rosenborg to drużyna grająca bardzo ofensywnie, ale mało zorganizowana w defensywie. Pod okiem trenera Eirika Hornelanda średnio zdobywają 1,73 gola na mecz (w ostatnich 40 meczach), ale także tracą średnio 1,21 na mecz.

Te luki w defensywie gości na pewno będzie chciał wykorzystać Maribor, który u siebie jest bardzo groźny i lubi atakować. Z drugiej strony norwegowie przybędą do Słowenii z jedną misją – zdobyciem gola na wyjeździe.
Było to dla nich dość powszechne, ponieważ strzelali bramki na wyjazdach w 9 z 10 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach i nie bali się też atakować grając z BATE, oddali aż 17 strzałów na bramkę rywala.

Myślę, że w tym meczu z pewnością obie drużyny będą dążyły do zdobywania bramek – każda z drużyn strzeli co najmniej jedną.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 sierpnia, 20:15BTTS2.10 (Wynik – 1:3)

By Lovebet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *