LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Orenburg – FC Ufa, rozgrywany w ramach pierwszej ligi rosyjskiej, w niedzielę 10 listopada 2019 roku, o godzinie 9:30.

Orenburg
Gracze Orenburg wygrali poprzedni mecz na wyjeździe z Uralem 1:2.

Orenburg zagrał bardzo dobry mecz w poprzedniej kolejce, na wyjeździe z Ural, wygrywając 2:1.

Udało im się strzelić gola już w czwartej minucie za sprawą Fameyeha, dzięki czemu łatwiej im się grało w dalszej części meczu, nastawiając się przede wszystkim na kontrataki.

Taka gra opłaciła się jeszcze w pierwszej połowie, kiedy Alves podwyższył prowadzenie. Goście przeszli tym samym na grę bardziej defensywną, co w połączeniu z kontratakami bardzo dobrze wychodziło w tym meczu graczom Orenburga.

Orenburg jest teraz w tabeli na 10 miejscu z 18 punktami. Po bardzo słabym początku sezonu gracze Orenburga ustabilizowali teraz formę.

Ufa przystępuje do tego meczu po kolejnej grze bez wygranej, ale przynajmniej tym razem wynik można uznać za pozytywny, ponieważ zdobyli punkt w zremisowanym 1:1 meczu z Lokomotiwem w Moskwie.

Po stronie gości napastnik Sysuev (2/0) doznał kontuzji, a lewy obrońca Krugovoy (6/0) jest w tej nie pewny występu.

FC Ufa nie strzeliła gola w ostatnich 5 meczach wyjazdowych (Premier League).

Wydaje się, że Orenburg jest w lepszej formie i powinien wykorzystać dobrą dyspozycję i atmosferę w szatni po ostatnim zwycięstwie.

Ufa nie jest zbyt niebezpieczną drużyną na wyjazdach, a indywidualna różnica w jakości graczy i tak przemawia na korzyść drużyny gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 listopada, 9:3012.02 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *