LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Salernitana – Benevento, rozgrywany w ramach piłkarskiej drugiej ligi włoskiej, w poniedziałek 16 września 2019 roku, o godzinie 21:00.

Serie B
Salernitana walczyła w poprzednim sezonie w barażach o utrzymanie w Serie B.

Salernitana rozpoczęła sezon bardzo dobrze, wygrywając u siebie z Pescarą 3:1, a następnie z Cosenzą na wyjeździe 0:1.

W tym drugim meczu sama gra była dość wyrównana, mógł paść tak na prawdę każdy wynik, ale zespół Salernitany wykorzystał okazję w 47 minucie i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W poprzednim sezonie zespół ledwo utrzymał się w Serie B. Musiał rozgrywać baraże i dopiero po rzutach karnych zapewnił sobie utrzymanie. Dlatego dwa pierwsze zwycięstwa w nowym sezonie na pewno podbudowało morale drużyny.

Benevento zawiódł nieco w meczu z Piza w pierwszej kolejce – bezbramkowy remis i tylko punkt był nieco zaskakujący, także ze względu na dużą ilość okazji jakie mieli piłkarze Benevento.

Benevento przystępuje do tego meczu meczu jako niewielki faworyt, jednak ze względu na sposób, w jaki gra Salernitana i poprawione morale, powinna to być bardzo radosna i ofensywna gra obu drużyn. Wydaje mi się, że w tym meczu obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 września, 21:00BTTS1.80 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *