LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Słowenia – Austria, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w niedzielę 13 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Austria - Słowenia
W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 1:0 dla Austrii.

Słowenia eliminacje do Mistrzostw Europy rozpoczęła bardzo źle, ale w miarę upływu czasu rozpędzała się. Swoją dobrą formę potwierdzili we wrześniowych meczach zwyciężając u siebie z Polską 2:0 oraz Izraelem 3:2.

Te dwa wygrane mecze sprawiły, że stali się poważnym kandydatem do awansu. Ich sytuację nieco skomplikowała porażka na wyjeździe z Macedonią Północną 2:1 w ubiegły czwartek.

Teraz zajmują 4 miejsce w tabeli z 11 punktami i stratą 2 punktów do drugiego miejsca jakie zajmuje ich dzisiejszy rywal – Austria.

Jest to więc bardzo ważny mecz, a Słowenia udowodniła już swoją siłę w meczach u siebie.

Austria równie źle rozpoczęła eliminacje. Dwie porażki na początku rozgrywek, najpierw 0:1 u siebie z Polską, a następnie 4:2 z Izraelem na wyjeździe, bardzo skomplikowały sprawę awansu tej drużyny.

Austria jednak w pięciu kolejnych meczach zanotowała 4 zwycięstwa oraz remis i jak już wspomniałem zajmuje 2 miejsce w tabeli. Ich celem z pewnością będzie utrzymanie tej pozycji, ponieważ z Polską raczej nie ma szans rywalizować.

Uważam, że siła ofensywna obu drużyn jest na tyle mocna, że możemy się spodziewać w tym meczu sporo bramek. Obie drużyny są na dwóch pierwszych miejscach w grupie G, biorąc pod uwagę strzelone bramki.

Do tego dochodzi jeszcze presja zwycięstwa, która spoczywa na gospodarzach tego meczu oraz fakt, że kurs na ten typ jest na prawdę atrakcyjny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 października, 20:45over2.52.13 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *