LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Słowenia – Polska, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w piątek 6 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Lewandowski
Filarem reprezentacji Polski jest Robert Lewandowski.

Oprócz ostatniego zwycięstwa 5:0 na Łotwie, Słoweńcy wcale nie wyglądali tak dobrze w starciach z drużynami wyższej jakości.

Po rozegraniu czterech rund i zdobyciu zaledwie pięciu punktów zespół jest teraz w sytuacji, w której musi wygrać, aby właściwie utrzymać szanse na dalsze kwalifikacje w naprawdę trudnej grupie.

Gospodarze wystąpią bez obrońców: Milec (7/0, Maribor), Struna (27/1, ostatni klub Anorthosis) oraz pomocnika Bijol (6/0, CSKA Moskwa).

Polska po rozczarowaniu Mistrzostwami Świata 2018, zareagowała znacznie lepiej w kwalifikacjach i na początku zanotowała cztery zwycięstwa, nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

Polska wygrała już na wyjeździe z Macedonią Północną i Austrią, potwierdzając dobrą formę u siebie z Izraelem zwyciężając 4:0 – co daje drużynie polskiej już teraz znaczącą przewagę i duże szanse na szybką kwalifikacje na EURO.

Polacy wystąpią bez Kamińskiego (7/0, Stuttgart), i napastnika Milika (48/13, Napoli) brak zwłaszcza tego drugiego jest sporym osłabieniem.

Polska wyglądała o wiele lepiej w poprzednich meczach i nie może być niczym innym, jak zdecydowanym faworytem w tym meczu. Indywidualna jakość, atmosfera i forma są po ich stronie, a także znacznie lepsza gra w defensywie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 września, 20:451 (remis=zwrot)1.55 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *